ayı sözlük'e kayıt olmayıp dışardan okuyan ayı

egoları vardır bazılarının, ortamın bar liderleridirler, çok yoğundurlar. kıçlarını kaşıyacak vakitleri yoktur lakin her hafta farklı farklı insanlarla düşüp kalkmak için her zaman vakit bulabilirler. bazı aktivist oluşumları baltalamak ve kuyu kazmak için ellerinden geleni artlarına koymazlar. yaşları da en az 28 ve üzeridir. sözlükçülerin birbirlerine kenetleniyor olmaları, paylaşımlarındaki değişik dipnotlar, sosyal girişimcilikleri, bar seks alkol dedikodu üçgeninin dışında faaliyetler yapıyor olmalarının onlara verdiği rahatsızlık paha biçilemez. buradan hepsine selam olsun kapılarımız hepsine ardına kadar açık.
ayı sözlük vasıtasıyla çeşitli sosyal tabanlı zirvelerimize devam ettiğimiz sürece kültür içeriğinin ilk kapısının seks odaklı olmadığını belki beyinlere bir şekilde yerleştirmeyi başarırız.

(bkz: olamaz mı olabilir)
+ fuck buddy ya, ayı sözlük açılmış duydunmu ?
- ayy duymazmıyım ara sıra açıp bakınıyorum, bana göre bir yer değil.
+ aaa neden öyle diyorsun ? ne güzel artık ayı ların da sözlüğü var.
- ayol ne işime yarar yazıp çizmek, ben gibi biri bunlarla vakit mi öldürecek aaa ahhh... üstüme iiilik saağlık.
+ bilgi, birikimimi paylaşmak ve birşeyler öğrenmek için ben kayıt olucam.
- ay tamam ayooolll ol kayıt ol, ne olursan ol. benim işim yok oralarda. ben gezinirim bearwww larda, açarım götümü cam frog ta.

böyle zihniyet te olanlar da mevcut maalesef...
burası sözlük çünki, ne porno sitesi ne aranma sitesi.
ne işleri var kilo kilo et peşinde koşanların burada.

birileri ile tanışmak için saat lerce chat yapar.
gel iki başlık/entry sen gir desen, amaaann ne uğraşıcam der.

burdan sana merhaba demek istiyorum. (nası olsa bizi okuyosunuz amk)
liseyi akşam okulunda bitirmiş ve hala öğrenci pasosu taşıyan ayı modelidir.
içeriye girip ait olamaz, dışarıda kalmayı da beceremez.
biz size bakıyor muyuz.görmeyeyim bi daha sizi buralarda ya yazar ol ya terket.bbg mi len burası?
oluşumumuzu baltalamadığı ve sorunsalları ile yormadığı sürece en doğal hakkıdır. fakat aksine bir girişimde bulunduğunda sözlükçe birleşip osuruğumuzla havasını keseceğimiz şahsiyettir. kimi tanıdığı ve kimlerle alakalı olduğu, kimin içimize bulaştırdığıda ayrı bir soru işaretidir.
ayılardan korkan, ayıların onu yiyeceğini düşünen kişidir yada kıl fobisi olduğunu iddia eder ama aslında canı ayı çeker
parayla da okusa, en ayı hocalardan eğitim de alsa gerçek ayılığa ulaşamayacak kişidir. dışardan okumayla değirmen dönmez, ayı olunmaz. buraya kayıt olup, kaşar pardon deneyimli ayılardan istifade etmek lazım. açık ayılık okullarına karşıyım, her şey resmi olmalı.
http://imageshack.us/photo/my-images/148/0067w.jpg/sr=1
yazmaya götü olmayan ayıdır.
kimseye bir zararı yoktur,en azından böyle bir oluşumdan haberi vardır,amaç yerine ulaşmıştır. bu kadar üstüne gidilmemesi gerekendir,sadece üye yazarlara yazmıyoruz burada,en azından benim için öyle,yazar olup sadece okuyanlar da var hatırlatırım.
belirli nedenlerden dolayı yaklaşık 3 ay gerçekleştirdiğim durumdur. güzel yönleri de var tabi ki, insan kaçırdığı şeylerin değerini anlıyor. bakınız tüm zirveleri kaçırdım. aferin dimi bana. *