ayı sözlük özün süzen ile yeniden zirvesi

ayı sözlük ikinci yazarlar zirvesinde çok sevdiğimiz ancak çok fazla söyleşemediğimiz özün süzen ile tekrar biraraya geliyoruz. bu hoş sohbet kadınla "bir hak öznesi olarak doğa ve türcülük" konusunu konuşacağız. tabi bunun dışında bir çok konu da sohbetler eşliğinde bizimle olacak. bekleriz.

tarih: 23 harizan 2013
yer: sugar cafe
saat: 13:00
saat 13:00 te sohbetinden büyük keyif aldığımız yönetmen özün süzen sugar cafe de olacak. bizi yalnız bırakmayın.
saat 13:00 te sohbetinden büyük keyif aldığımız yönetmen özün süzen sugar cafe de olacak. bizi yalnız bırakmayın. ardından da scherzo ile ayı sözlük cinsel sağlık zirvesi gerçekleştireceğiz.
zirve sonrası trans onur yürüyüşüne de katılmayı planlıyorum. gelmek isteyeni beklerim.
ilgisizliğim ve bilgisizliğimle zirve yaptığım zirve olmuştur. evet, zirve yaptığım zirve. misal konuşmacının kendisini daha önceki başka konuşmacılarla karıştırıp bir trans birey zannediyordum zirve başlayana kadar.

lakin kendisi şeker mi şeker bir biyolojik kadınmış. sohbeti de pek hoşmuş.
özün süzen, max blum, kev bear, lepiskacasta, mahallenin bakkalinin kocasi, arth seicolegydd, dark bear ve silverface'nin katılımı ile muhabbet şeklinde dönen zirve. ciddili, tahlilli siyaset içeren temalar hakimdi. kürsüye çıkıp sıkıcı demeçler vermek yerine masaya oturup temaslı sohbete girmek iyi geldi zaar diyorum. gerçekten bir masada bir şeylere gülüyor olmak güzeldi.

zirve sonrası trans onur yürüşüne iştirak eden mahallenin bakkalinin kocasi, lepiskacasta ve arth seicolegydd fena kafa yazarlarmış hani. üçünü aynı anda kucaklasam yine de taşkın sarılmalı hırsım geçmez; öyle bir alakadar olma isteğim yani.
katıldığım ilk zirve olup trans onur yürüyüşü ile birlikte ayı sözlük yazarcanlarıyla inanılmaz keyifli bir 7 saat geçirmemi sağlamıştır. özün süzen hanımefendinin hoşsohbetinin yanısıra tanıştığım yazarları da çok sevdim.
günün sonunda ise içtiğim çayı fütursuzca pek sevgili mahallenin bakkalinin kocasi ve futurelavirs'a yıktığımı eve gelince farkettim. buradan kendimi afişe ediyorum ki günahı boynuma kalmasın. *
özün süzen'in yine her zamanki gibi muhabbetine doyamadım. bu muhabbete kevbear, max blum, mahallenin bakkalinin kocasi, futurelavirs, arth seicolegydd, lepiskacasta, silverface ve coqueteria da katılınca bu sohbet ciddi ciddi tuttu beni. bazı sebeplerden zirveye geç katıldım, tekrar özür diliyorum. zirve ile trans onur yürüyüşü de birleşince geçen 5 saat unutamayacağım bir gün oluverdi. yorgunluktan cümlelerimi kuramıyor olsam da katılan herkese kocaman teşekkürlerimi sunuyorum.
zirve ortası; http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1045120_10151664210762210_1209323864_n.jpg

zirve ve trans onur yürüyüşü sonrası; http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/1013671_10151664259897210_1950643363_n.jpg