ayı sözlük'ün kendine has gündemi

özerk bir alan olduğu için üyelerin ya da yazarların ilgi alanlarına, yaşamlarına, yaşama bakış açılarına, duygu durumlarına göre biçimlenen gündemdir. ülke ve dünya gündemini takip etmekle birlikte başka bir yerde görülemeyecek başlıklar, iç dökmeler vardır. kimseye anlatılamayacak sırlar, anılar, duygular, dertler, kaygılar... ne yazık ki küçük sayılabilecek bir kitle tarafından takip ediliyor. şurada paylaşılanları bir okusa diğerleri dumurdan dumura düşer, gözleri gönülleri açılır bence. gizli bir dünyanın kapısını aralamak gibi. farklı, çarpıcı, sıradışı!
survivor allstar gündem değil lan burada. hayret valla.
maalesef artık türkiye gündemi ile parelel gitmektedir.her yerde savaş her yerde kan her yerde siyaset her yerde ölüm.biz ibnler sevgi yaratıklarıyız istemiyoruz böyle şeyleri.savaşmayıp sevişen tipleriniz en azından çoğumuz.ben tv izlemiyorum,haber dinlemiyorum facebook ta sadec okey oynuyorum sırf gündemden uzak kalayım diye.ama sözlükte maşallah kaçamıyoruz. mahalle yanarken orospu saçını tararmış değil.görmek istememek duymak istememek.nasıl olsa bir şeyi değiştiremiyeceğim.hem bazen bize hayatı zindan eden heteroların dertleri açıkçası pek sikimde olmuyor.
etliye sütlüye elleşmeyen yazarların uzak durduğu gündemdir ayrıcana. temiz mis.
siyasi konulardan uzak gündemdir. malum bazen can sıkıcı şeyler de olabiliyor.
genelde gey gündemi ağırlıklı başlıklar bulunmaktadır. lezbiyen üye sayısının artmasıyla biraz daha renklenecektir diye hep umut etmişimdir. genelde +18 içerikler bulunabilme ihtimali yüksektir. ama diğer sözlüklere göre burda samimiyet tavandır. ayrıca yazar olmak da çok kolay, valla bak. gelin katılın anacım.