ayı sözlük yazarları ile alakalı başlıklar

arkasında derin devlet, mit, cia, fbi artık kesin birşey vardır dedirten başlıklardır. ilk gördüğünüzde "ohaaaa bu kadar da olmaz" dedirten bu başlıklar aslında derinlemesine incelendiğinde avına yatmış olan bir avcının temel stratejisidir. örneğin;

ayı sözlük yazarlarının şuan yaptıkları başlığında karşınızdaki kişinin genelde neler yaptığını öğrenebilir ayı sözlük yazarlarının çocukluk maceraları başlığı ile genelde ilk cinsel deneyimlerinin içeren mesajlardan küçüklüğüne inebilir, inmiş olduğunuz bu küçüklükte ayı sözlük yazarlarının ilk bar çıkartması ile bar gibi kavramlarla alakasını öğrenebilir yada bar kuşu ise durumdan haberdar olabilirsiniz. ayı sözlük yazarlarının verme özrü ve ayı sözlük yazarlarının en sevdiği seks pozisyonu başlıklarından az çok aktif , pasif yada her ikiside olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olup ayı sözlük yazarlarının penis boyları başlığı ile de yatakta herhangi bir süprizle karşılaşmamış olursunuz. ardından sa ayı sözlük yazarlarının tabuları başlığında sınırları hakkında bilgi edinirken ayı sözlük yazarlarının hobileri ve ayı sözlük yazarlarının fobileri başlıklarından cinsel ilişki sırasında yada sevgililiğin başında nelerden artı puan alabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

ha olurda çok parası olduğunda kapıya konulma ihtimalinizi de ayı sözlük yazarlarının piyango hayalleri başlığında görebilirsiniz. kapıya konulursanızda büyük ihtimal kendinizi ayı sözlük yazarlarının ilan panosu kısmında bulabilirsiniz.

demedi demeyin dedirten başlık...
yazarları tanıma başlıklarıdır.
genelde zirveler sonrası ya da aralıklı olarak magazinel tarzda, eğlencesine açılmış yemekli, içkili başlıklardır. bu başlıklar çoğunlukla eğlencelidir ama nedense içinde yer almayan yazarlar sırf kıskançlık gerekçesiyle bu başlıklara eksi oyu yapıştırırlar.

(bkz: yemekteyiz ayı sözlük)
(bkz: ayı sözlük magazin)