ayı sözlük yazarlarının telefon önerileri

ayı sözlük anketine hoşgeldiniz . samsung alma ne alırsan al.
çevirmeli telefon hem doğal afetlerde dijital alt yapı çalışmadığı için süper işe yarar, hem de zırt pırt akıllı telefon bızıklama alışkanlığını bırakırsın.
fiyat - performans orani en yuksek olan telefon onerileri en degerli olanlaridir.

(bkz: samsung galaxy note 2)
çok ısrar ettiler iphone 5s alacağım.
dokunmatik olmayan, tuşlara "çat-çat" basılabilecek herhangi bir cihaz.
nexus 5 önerimi 3 ay sonra geri çekiyorum müsadenizle. 5 aylık gözüm gibi baktığım telefonum yok yere cortladı..lg asla önermiyorum..önerim piyasadaki en dandik en ucuz telefon, çünkü pahalı olandan da hayır gelmiyor.
yaklaşık 3,5 yıl blackberry bold 9780 kullandım, her şeyi bir yana şarjı dışında pek bi derdim yoktu. baktım 2 saatte telefon kapanıyor aralık başı iphone 5s'e geçtim ve gerçekten söyleyebilirim ki hayatımda aldığım herhalde tek tük doğru kararlardan biriydi. sonuna kadar iphone 5s, hatta bu ay ya da eylülde iphone 6/air lansmanı yapılacak deniliyor, o bile biraz beklenebilir acelesi yoksa. pek oyun oynayan biri değilim ama deli gibi müzik dinliyorum, internette geziniyorum ve çok rahat 1 gün şarjım yetebiliyor-tabi bunda şarj etme alışkanlığınız da hayki önemli ( %30 aşağısına inmeden etmeme gibi, pil ömrünü iyi kullanma...)

genelde samsung çok revaçta ancak bence cep telefonu dediğiniz şey adı üstünde cebinize sığabilmeli. 5 kişilik çay tepsisi ebadında tuğla telefonlar ne bileyim bana pek mantıklı gelmiyor. ha belki iphone vb türevlerinden çok daha iyi işlemcisi, kamerası vs olabilir ama uzaya mekik göndermeyecekseniz, pek abartmayın, aklınıza yatanı, içinize sineni alın.