aynı dili konuşmadığın biriyle sevişmek

beden dilinin devreye girmesiyle, iletişimin otomatik pilota bağlanması.
böylece dilin daha işlevsel kullanımıyla, maksimum fayda'ya ulaşılması.
*
ne dediğini anlamadığın ve her dediğine yatakta olduğun için kafa sallayıp onay vereceğin için kendini istemediğin pozisyonlarda bulabilirsin.
ana dilde sevişme hakkı istiyoruz
aynı dili konuşmadığınız bir erkekle seviştikten sonra , lan o kadar anadilimde konuşan adamla seviştim de böyle olmadı ve ben onlarla ne yapmışım * şaşkınlığını yaşayabileceğiniz durumdur .
mümkünse isveçli bir yakışıklı olsun, şansa bakın ki ingilizce de bilmesin. işte o zaman hayatınızın en özel seksini yaşayacaksınız.
(bkz: ölmeden önce yapılacaklar listesi )
ayrıca, sevişirken siz ve partneriniz şiir okuma gibi bir alışkanlığa sahip değıilse hiçte sorun olmayandır. * * *
sevişmeye daha fazla odaklandiginiz sevisme sartlaridir
nasıl olsa iki taraf da birbirini anlamayacağı için olaya daha çok odaklanılacağından ve cümleler yerine duygular konuşacağından daha verimli geçecek olan sevişmedir.
değişik oluyor. bolca gülümsediğimizi hatırlıyorum.

google translate” işinize yarayabilir. konuşmak istediğimde ben böyle yapmıştım.
ah o çinli eddie aaaah... minicikti ama devasaydı...
seks yaparken konuşmayı seven birisiyle olmadığınız sürece sizi etkilemeyecek zımbırtıdır. hem konuşup ne yapacaksınız yahu? iki işi aynı anda yapmayın. hele bi sevişin de sonra soluklanır konuşursunuz.
fuck kelimesinin anlamını biriyorsanız sizi gram etkilemeyecektir.
insanda var olan cinsel güdülerin, konuşma becerisi gibi temel bir ihtiyacın hasıl olmadığı bir durumda bile giderilebileceğini, en ilkel toplumlarda bile dil becerileri gelişmeden sevişme isteğini karşılayabileceğini gösterir..

yıllar önce tek bir kelime ingilizce bilmeyen bir rus ile deneyimlemiştim, gelişen olaylar sırasında karşı tarafın rusça konuştuğunu ve sonrasında benim de komutlarımı türkçe verdiğimi farketmem çok zaman aldı.. ama sorunsuz bir birliktelik olmuştu..

insan içgüdüleri ile hareket etse aslında bu denli savaşlar, kavgalar kıyametler olmayacak gibi..
şu zamanda ingilizce konuşmayı bilmeyen birilerini bulabilmek için survivor'a falan gitmeniz gerektiği için gerçekleştirilmesi zor olan eylem.
muhtemelen o sırada diller temas halinde oldugu için çoğumuzun umrunda olmayacak hadisedir.