başbakan'ın talimatı ile twitter'a göç eden kavim

direniş ve bilinçli yurttaşla daha etkin mücadele için yandaşlarına twitter'a üye olmaları konusunda çağrıda bulunan başbakan'ın ayarttığı, birkaç gün içinde twitter hash tag'lerinde de gözlemlenen ve bir an önce göçmesi umulan kavimdir.

ergenler, futbol manyakları, belieber ve 1d'cilerin ardından twitter tt'lerine yumulan bu kesim, "başbakan yalakasıyız, tadın bir başka akp'm, hepimiz göt kılıyız, akp'liler çılgınca takipleşiyor" gibi kendine yakışan başlıkları tt yapmış, varlıklarıyla ergenleri dahi twitter'dan kaçırmıştır. sosyal medya'nın kirliliğine yönelik yayılmacı atıklardır.
zekadan,ironiden, yaratıcılıktan, espriden nasibini almamış bir kitle.karşılarındaki insanlar o kadar yaratıcı ki ancak zavallı durumuna düşüyorlar. bırak tatmin olsunlar. yarın bir gün ufak ufak çekilirler deliklerine.
sansürlediği interneti kendi lehine sansürsüzce kullanmak durumunun hakkını vermek örneği.

babadan devraldığı bayrağı hakkıyla dalgalandıran sümeyye erdoğan, bu anlamda tam bir twitter troll'lü. ortaya saçılan ve çarşaf çarşaf açılan kasetlerde twitter ahlaksızlığı da tavan. sümeyye erdoğan ve başbakan'ın danışmanı mustafa varank'a ait olduğu iddia edilen ses kaydında sümeyye erdoğan, twitterdaki akp mesaisi yapanlara parti lehine tweetler atması için emirler talimat yağdırıyor.

melih gökçek tarafından da twitter'a salınan kavmin parayla tutulan yüz binlerle ifade edilen sayıdan oluştuğu biliniyor.
ben her şeye rağmen olaya iyimser bakıyorum. sığ argümanları ile yiyecekleri ayarlar belki biraz olsun savundukları hastalık üzerine düşünmeye itebilir bu tek hücrelileri. belki o sahip oldukları tek hücre spor yaparak çoğalmaya başlar. hatta kim bilir zamanla utanma, vicdan, empati gibi erdemler geliştirip düşünen organizmalara dönüşebilirler.

bu saatten sonra kronik akp sendromu hastalığı diğer sağlıklı hücrelere bulaşamaz. hastalık bu aşamadan sonra ya durağanlık gösterecektir ya da iyileşmeye başlayacaktır yavaş yavaş. o yüzden bırakın bu tek hücreli virüsler siber alemde diledikleri gibi dolaşsınlar.