başbakanın doğan grubunu alenen tehdit etmesi

çok ciddi ayrıntılarvar atladığımız. bence bu tehdit kabataş olayının yalan olmasından çok daha endişe verici, ama insanlardan daha yükselen bir ses yok bu konuda. seçimi aldıktan sonra yapacağı ilk işin medyayı daha çok baskı altına alacaklarını kendi ağzıyla itiraf etti adam.

"medya dünyasında amiral diye geçinenlere söylüyorum; hele hele bugün attıkları başlığı kendilerine hatırlatıyorum. bunun altında da boğulacaksınız."

türkçe meali: hele şu seçimi de alayım, ağzınıza yüzünüze s........
başbakanının doğan grubunu bitirme planını hatta holdingde yapılan arama ve kesilen vergi cezalarını biliyoruz sonra bir seyler oldu çok değişik şeyler. daha iki ay öncesine kadar doğan grubu ve çalık grubu esas cariye ve yavru cariye olarak başbakanın hareminin en nadide parçaları idi. bilen bilir, gezi parkı süreci boyunca başbakandan icazet almadan haber bile yayınlamadı doğangiller. sonra ntv tarih dergisi çat diye kapatıldı ve cariye bir anda gözden düştü hesaplar kesildi, düşman oldular.

zamanında başbakanla sevişip ortak bir hukuk oluşturmuş medyanın bu şekilde hedef gösterilmesi, eğilimlerin değiştiğini gösteriyor. demek ki dogan başbakanı memnun edememiş, demek ki başbakan ve dogan grubu arasındaki aşk bitmiş, dilerim şu asamadan sonra eski sevgili tribine girip tekrar birleşmesinler.

kasetler falan var, doğanın eli güçlü onlara bir şey olmaz, başbakanda da doğan kasetleri varsa çıkarsın da görelim. zilyon tane hükümet değişti ama doğan değişmedi hep aynı yerde; bakalım.