ben geldim sözlük

uzun zamandır yoktum, belki hissettin, sanırım sevgili ekmekarası'nın uçurulmasının ardından yazmadım pek. belki de sen de pek dikkat etmedin, her neyse döndüm, kürkçü dükkanına buralardayım ararsan. bir bilsen başımdan neler geçtiğini !
ah bir anlatsam sergüzeştimi !
nasıl üzüldüm, yıkıldım, aldatıldım sözlük aldatıldım! ayağa kalktım tekrar, çalışmaya başladım hem de iki işte birden. günde dört saat uyuyorum, uyumayınca aklıma da gelmiyor sıkıntılar.
iyileşiyorum diyemem ama değişiyorum.
anlatırım aklıma geldikçe, sen dinle sözlük, en iyi sen dinliyorsun.
eski veya yeni bir yazarın geldiğinin habercisi başlık. gelmişse bizimledir, gelmemişse hiç bizimle olmamıştır.
sarhoş olup eski sevgiliye mesaj atar gibi geldim.

ankara'dan gelen abi gibi geldim.

"git, git, gitme dur ne olursun" diyen sezen'é gelir gibi geldim sözlük.

ben geldim sözlük. galiba geldim yani.
kıllı olgun tosuncuk yazarımız bozosnn, yılların eskitemediği. hoş geldin. bir ara buluşup yine gökkuşaklı bayrak yaptırsak ya, ne hoş olardı. kalp
hoşbuldum sayın hazineci tekrar yazabilmek güzel, hoş karşılamak çok daha güzel, ilgin ve kibarlığın için teşekkür ederim. bol bol yazmak ve konuşmak lazım.
bu yıl bisiklet turu ile türkiyeyi dolaşan ibnisaatchi beyin kocaya kaçması sonucu sözlüğü boşlaması ile meydana gelen ve geri dönüşü ile neticelenen eylem. seviliyorsun beyb.
herkes hoş gelmiş efendim.
e nerde kalmıştık eski sevgiliye sövebiliyor muyduk burda biz ?
uzun bir aradan sonra tekrar merhaba diyorum.. sözlüğün ilk günlerindeki heyecanı koruduğunu görmek mutlu etti.. iyi okumalar yazmalar efenim..
ben geldim. seni tanımaya geldim...
merhaba ayı umarım uzun süreli bir ilişkimiz olur