bir ayı sözlük yazarından hoşlanıp açılamamak

sadece bir yazarın yazdıklarından yola çıkarak ondan hoşlandığını düşünüyorsa bu uzun vadede gerçek bir hoşlanmaya dönüşebilir; lakin fiziksel unsurlar kesinlikle ilk etapta önemli bir ölçüt olsa da, güzel işleyen bir beyin her zaman daha iyi prim yapar, etkiler ve peşinden sürükler. adı ne olursa olsun saplantıya bile dönüşebilir.

sözlükte yazar olması yanında ayrıca reelde tanıdığı gördüğü az çok neye benzediğini şekillendirebildiği bir yazarsa durum daha kolay tabi. hoşlanılan beyin hareket alanı, neler yapabileceği ve neleri yapmayacağı düşünülerek ona göre hareket edilebilir. nispeten daha acısız bir durum.

öyle ya da böyle bir sözlük yazarından hoşlanıp platonik kalmak zorunda olmak zordur, seviyorsan git konuş bence demek de bıçak sırtı sonuçlara yol açabilir. ancak şu da var kimse öcü değil adam yemiyor bu da düşünülmelidir.
iki duble rakı iç. bilgisayarın başına geç mesajı at. sonrasında gelişen olay için bir başlık açarız.
içkili içkili nereden buldum bu başlığı. hoşlandığım yazarlar oluyor da, mekan nedeniyle açılamıyorum. hoşlandığım erkeklere kötü davranıyorum, bu nedenle benden tiksiniyorlar zaten.