biseksüel ayıların sevgililik anlayışı

hanımlarının dışında hobisel olarak takıldıkları bir nevi macera oyun eğlence vakit geçirme üzerine kurulu anlayış. istisnası mutlaka vardır. ama sevgilisinden siktiri yeyip ya da sevgiliye tekmeyi bastıktan sonra hayatları mahvolmayacaktır, huzurlu hanelerine dönüp mutlu mesut riyakar evcil hayatlarına devam edebilirler.
ayılar bir kadınsı pasif erkeklerden bir de biseksüel erkeklerden çektiklerini homofobik toplumdan çekmemişlerdir herhalde.

bu kadar klişeleştirmek, içini boşaltmak, anında karakter tahlili yapıp uyduruk bir pakete sığdırmak, kahrolsun bazı şeyler kapsamına sokmak neyin nesi anlamıyorum. yok mu odun olanlar? var elbet. kedinin bile odun olanı var. ama bu kadar dertliyseniz yüz vermezsiniz, olur biter. bilemedim, zorla mı satıyorlar nedir?

anlamadığım bir şey de yahu ben şu radarı hassaslığını yitirmiş, ilgisiz, asosyal halimle bile istekli, talepkar birisinin ne olduğunu anlamam eni topu 5 dakika tutuyor, başkaları nasıl anlayamıyorlar?

hep bir mağdurluk, hep bir bahtsızlık...
o kadar üstüne gidilmemesi gerekir diye düşünüyorum.
zorunlu biseksüalitenin ataerkil toplumsal baskı ile zihinlere dayatılmasının birer örneğidir.
ayrıca sevgilisi olmayı kabul eden gay arkadaşlar için de bu durumu kabullenmek ve bununla başa çıkmak başlı başına sorunken, dışarıdan ahkam kesmeler her iki taraf için de yıpratıcı oluyor..

yapmayın etmeyin..
sevenlerin arasına girmeyin..

imza: evli çeker ayı
hangi dünyaya ait olduklarına karar vermesi gereken ayılar.heteroseksüel yaşayıp bir adamı sevmek, bilmiyorum. yazık ki ne yazık sevgililerine. aslında kızmak da yersiz; o şekilde kabul ediyor çünkü ayısını.
insan biseksüelse biseksüeldir.ne diye illa bi tarafı seçmeye zorlarız ki?şu hayatta her şeyin mümkün olduğuna doğuştan şahit olan bizler bunu mu sindiremiyoruz?