bistro savoy

ankara'daki sanırım tek lgbt kafe olarak birkaç yıldır hizmet veren mekan. konur sokak'ta. facebook'tan mekan hakkındaki bilgilere ulaşılabiliyor.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=17776

https://www.facebook.com/bistrosavoy/?fref=ts
artık gitmemeye karar verdiğim ankara konur sokak'ta, gece 23:00'de herkesin bir anda "erik dalı yeşildir" diye kaşıklarla ankara havası oynaması ile ünlü gay/gayfriendly cafe.
konur sokakta kafe mi bar mi zevksiz bir insanin salonu mu anlayamadığım yer . hümanist bir gay arkadaşımın beni götürdüğü mekana girmemle şok geçirdiğim ve suratimdaki dehşete düşmüş ifadeyi gören ve 20. dk da çıktığımız ( sayemde ) mekan. mekanda ilginç giyimli insanlar ilginç derken ağır moda ultra fashion şeyleri kastetmiyorum ve oyun havasına kaşıkla oynayan burunları hızmalı , saçları balyajli ınsanlar. ınsana aman tanrım bu nasil bir çelişki dedirten mekan . tipi hippi ruhu ankara 'nin bağları. sanki oyun havası çalan bir düğüne gitmissiniz gibi . ayrıca mekanın aydinlatmalarini kafe pub vs açacak arkadaşlar gitsin görsün o kadar mi basit o kadar mi iğrenç. anlatamam .
keske torontoda da boyle bir yer olsa dedirtmistir. (neon isiklar, kotu dekor, hippi ustu kasik havasi vs. vs.).