bohçalı'nın gay olması

cümle alemin bildiği gerçek. hatta recebus tayyibus'un elinde bunun arkadan çekişli icraat yaparken çekilen videosunun oldugu söyleniyor. bohçalı bey 15 yıl makam şoförlüğünü yapan s.k. adlı şahıs ile cima eylerken videoya alınıyor ve tayyibus'a ulaştırılıyor. tayyibus bu kaseti şantaj olarak kullandıgı için bohçalı 360 derece dönüş yaparak iktidar partisinin küçük ortağı haline dönüşüyor. ulan hepimiz ibneyiz, bundan çekinecek ne var, çık delikanlı gibi 'evet ben gayim, o görüntüler de bana ait ve özel yaşamım kimseyi ilgilendirmiyor' desene. bu yaşa gelmişsin lgbti hareketine bir katkın olmamış, biraz katkın olsun senden sonra bu cehennem gibi ülkede yaşayacak olan lgbti'li gençlere. ülke siyasetini senin götün şekillendirir oldu.
kimliğini açıklama hakkı kişinin kendisine aittir, bir insan lgbt olduğu için diğer lgbtleri temsil etmek zorunda değildir. kişi kararlarından ve eylemlerinden kendisi sorumludur. o kişiye ek sorumluluk yüklenemez. bir kişi hukukçu veya siyasetçi ise mesleği gereği insan hakları ve lgbt hareketliliği için görevini yapmak zorundadır ancak kimliğini açıklamaya zorlanamaz.

(bkz:#48455)

yumuklusucurta ya yanlışımın farkına vardırdığı için teşekkürler
eşcinsel olması beni hiç heyecanlandirmayan politikaci(!). sırrı sureyya olsaydı kalbim yerinden firlardi.
evrenin en boş beleş gereksiz politikacısı olduğu için söylendiği gibi olsa bile kimse umursamaz.yılların köklü partisini batıran adam bizi temsil etmesin mümküse.etkisiz eleman.
gençlik fotolarına baktım ülkücü bıyığı, elinde pala fotolar aradım ama maalesef göremedim. ne bıyık ne sakal sinek kaydı tüm fotolar. güldüğü fotoğrafa da rastlamadım. umarım hayatı at avrat silah denklemini düşünerek kımız'a püskevit banarak geçmemiştir.
evlenmeyip, çocuk sahibi olmamak = gay olmak
lütfen bu algınızı yıkınız.
 spoiler!
biz bahçeli'nin çocuklarıyız
söylentiler epey dolanıyor ortalıkta bazı haber sitelerinin de konuyu dile getirdiğini hatırlamakta fayda var