boş zaman gay aktiviteleri

sevgilisiz bir gayin,boş zamanlarında sırf vakit öldürmek adına sıkıntıdan yaptığı aktivitelerdir efendim.neticede en güzel aktivite sekstir ama seks yapmak mümkün değilse başka şeylere yönelir insan.bu süreci fırsat bilip,kendini geliştirmeye adamıştır azimli gayimiz.şöyle ki:

-koşu bandında bir yarım saat daha fazla koşar ilk hafta sonra fazla yorulduğunu farkedince bırakır fazla koşmayı.
-işyerinde,spor salonunda,sokaklarda yürürken,her yakışıklıyı kesip,o yakışıklının vücudunun ve penisinin nasıl olabileceği konusunda hayaller kurar.bu da fazla osbire neden olduğundan,hiç istemediği halde kilo vermeye başlar atletik gayimiz.
-gay arkadaşlarını ve kızları eve çağırıp,ağdası gelenin ağdası yapılır,fallar bakılır,çeşit çeşit yemekler yapılır,kısırlar yenir..bu sosyallikte gereksiz dedikodulara neden olduğundan,beynini gereksiz şeylerle doldurur gayimiz.
-hiç okumadığı halde,eve günlük gazete alınır.magazin kısmına bir göz atar,futbol sayfalarında yakışıklı futbolcuların fotoğrafları varsa onlara bakılır.
bu da gayimizin kendisinin ne boş bi adam olduğunu düşünüp,olumsuz düşünmesine sebep olur
-"ooofff,yalnızlık daha güzel,daha rahat ya" şeklinde etrafa bol bol palavralar sıkılır.bu da gayimizin moralini bozup,her gece"ay allahım,kesin yalnız geberip gideceğim,kimse farketmeyecek,söylenmemiş bir şarkı olacağım.ühühüh.öldüğümü kimse günlerce farketmeyecek bile"şeklinde ağlayıp,paranoyak yapar gayimizi.
-saçmasapan kurslara yazılır,ne alakaysa ney kursuna yazılıp,sonra ki gün resim kursunda bulur kendisini.sıkılıp devamlılık sağlayamaz bile.bu da ona bi bok yapmadığı halde,maddi açıdan zarar olacaktır.

"kendimi geliştiriciğim" süreci gene "gene bi bok yapamadım ulan" şeklinde sonuçlanır.
sevgili yapma çalışmaları.....chat ten sevgili arıyorum diye nicklerle dikat cekme çabası..
boy aynasının karşısına geçip, hayali seyircilerin huzurunda podyumdaki manken edasıyla kıyafet değiştirmek.

(bkz: alışveriş)
daha fazla uyumaya çalışmak, uyuyamasa bile yatakta yemek yiyip, yatak ile aralarındaki ilişkiyi daha da kuvvetlendirmek.
internet ortamında her defasında farklı bir mastürbasyon malzemesi aramak.
cinsel yönelimin boş zamanları değerlendirme şekli üzerine bir etkisi olmadığından boş zaman aktivitelerinden farkı olmayan aktivitelerdir.
"gey"ler "gey" olmayan insanlardan farklı olarak ne yapıyor bilemedim ama gidip buzdolabı kapağını açıp saatlerce izleyebilir. * * * *
romeo'da takılmak, chat sitelerinde dolanmak, grinder olayları...