bülent ersoy izzet yıldızhan show

show tv battı batıyor söylentileri ayyuka çıkmışken şak diye kanalda tanıtımları dönmeye başlayan program.

her iki sanatçının da artık müteahhitlik yapmaya başladıkları, ağır vasıta düzinelerine sahip oldukları ve tonlarca taksi plakası geliri ile yoğuştukları düşünülürse maddi güç ve tüccar kafası temelinde bir araya gelmeleri zor olmamış aslında. lakin o ikiliyi bir araya getirmek; para bastırmakla olacak iş değil. ilerde aşk falan da yaşarlar belki, atraksiyon olur hem.

yayın pazarları saat 22:30'da canlı imiş.
bu gece show tv'de başlayan ve halen devam eden şov.

beleşe program yapıp, kafalarına göre konu seçip yönetmenden bağımsız sunum yaptıkları iddia edilen ikili; canlı yayında sergilenebilecek en uç ego savaşının delili gibi. korkunçlu, ayarsız, samimiyet dışı ve soğuklar. konuklarına gelince; konuk yok.

izlerken uyuttu, şu an bunları rüyamdan yazıyorum.
bülent ersoy'un dahil olduğu şovlarda genel olarak bir amaçsızlık vardır. mesela birkaç yıl önce 3'ümüz bir diva'yla diye bir program vardı. programın formatını hiç anlayamamıştım. program boyunca, o bahsi geçen 3 kişi bülent ersoy'un bir tarafını yalıyordu falan. bülent ersoy'un da yüzünden elinizden gelenin en iyisi bu mu bakışı hiç eksik olmuyordu. yazık, bu programda en az onun kadar narsist biriyle partner olmak zorunda kalmış.
bülent ersoy'u, bülent ersoy'un o tuhaf, yapmacık, hafif haplı hali andıran absürt tavrını izleyeceğim için çok heyecanlanmıştım açıkçası... ilk on dakikadan sonra midemde kasılmalar, bulantı emareleri başgösterdi.
izzet yıldızhan mı, o da kim... örghhhh
yayından kaldırılmazsa 13üncü 14üncü haftada belki bir senkron bi ayar tutturabilirler belki... sabırla bekleyeceğim
ilk program neredeyse sabaha kadar sürerken ikinci haftada 1 saat süren yayın. ayarsız ego yine tavan tabi.

yayına yavuz seçkin ile bu hafta hemen hemen her yayında yer alan velevki kanallarda yatıp kalkan ebru yaşar'ı çıkaran ikili, bonus olarak azercan'ı etiketledi. bülent ersoy'un göz ucuyla yiyip bitirdiği azercan damat adayı olarak karşımıza çıkabilir.
nasıl saçma bir program yapabiliriz havasına girilmiş ve çok iyi yapılmış.
türk televizyon tarihinin en kötü ikilisine program yaptırma cesaretini gösterdiği için show tv yi tebrik etmek istediğim şovdur.