bülent ersoy show

partneri izzet yıldızhan'ın gaipliğine hükmedilmesi sonucu bülent ersoy adıyla devam eden eski bülent ersoy izzet yıldızhan şov. savaşı bülent kazandı yani.

programa eklenen "bülent ersoy genç yetenekleri arıyor" adlı şarkı yarışması bölümüne gelen adayların erkek ağırlıklı ve bülent ersoy'un dişine göre tipler olması kuşku uyandırıcı, belli ki ersoy'a yeni damat adayları tevcih etmek için eklenmiş. çok hayınca çok zalımca.*
an itibariyle bülent ersoy'un astronot kıyafetiyle sunduğu programdır. *
bugüne kadar toplumda yarattığı diva imajını ayaklar altına alan performanslarıyla şahsımı hayretlere düşüren bir yapım(dı) show tv nin yayından kaldırmasına yönelik açıklaması abzürt sebepler içersede yerinde bir karar, yerinde olmasının tek sebebi ise senelerini musikiye adamış gerçek bir yıldızın kendini daha fazla küçük düşürmesine fırsat vermeyecek olmasıdır, konuk olarak davet edilen kişilere yorum bile yapamıyorum ki zaten son bölümdeki rezillik yeterli yorumların yapılmasına sebebiyet vermiştir.
pek seyretmesem de bayilma sahnesi gozumun onunden gitmeyecek olan show. *
dün akşamki tuğba ekinci hadisesi bardağı taşıran son damla olmuştur efendim. programın yapımcısı bülent ersoyun gereksiz kaprislerini bahane ederek yayından kaldırmıştır. vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber...