bülent ersoy'un servetini diyanet'e bağışlaması

menajeri fevzi siverek açıklamış.

ikiye bölünen mirasın, yarısı türk eğitim vakfı’na, diğer yarısını diyanet vakfı’na bağışlanacak imiş. bağış beklentisi içinde olan mehmetçik vakfına ise pay yok. cami ve kuran kursu da yaptırmak istediğini söyleyen bülent ersoy, kendiyle başbaşa kalınca böyle bir karar almış. iyi de oya aydoğan'ın payı nerde dedirtti! yıllarca bülent ersoy'a bakan yasaklı döneminde onu saklayan oya aydoğan sanırım dindar olmadığı için mirastan pay alamadı. akıl sağlığı yerinde mi acep divanın sanırım ateh belirtileri başlamış, fena.
bir tür orhan gencebay, nihat doğan veya yavuz bingöl tarzı selamlamadır, boyun eğiştir ve oportünistik bir endamdır!
bu ibnelerin dertlerini ben anlamıyorum.hey estetik harikası sen de büyük aplan zeki müren gibi sistemin yalakası olmuşsun.darbe zamanlarının kurumu mehmetçik vakfı sapık,çürük ve psikoseksüel rahatsızlığı bulunan ibnenin parasını seve seve kabul etmişdi.
sen şimdi sapkınlık içiresindedirler diyen diyanete bağış yapamacakmışsın.euvallah para senindir ne yaparsan yap.insan hiç mi utanmaz hemcinslerin olan translar teker teker öldürülürken onların katline ferman veren bir kuruma niye bu yalakalık niye bu yaranma çabaları ?
para desen var şan-şöhret hayli fazla az fuhuş yapmaya zorlanan trans kardeşlerini bu hayattan kurtarsan fena olmaz mı?
eminim o salak vakfa bağış yaparken alacağının kat be kat fazlasını alırsın.