burnu havada gay

sosyal sitelerde ya da günlük muhabbetlerde sıkça rastlanan, özellikle de niyeyse ülkemizde rastlanan, iltifat edildiğinde veya kendisine hoş cümleler sarf edildiğinde "ha hayt ülen ben yakışıklıyım"a, sapıklığa ya da cümleleri türlü türlü bilumum görgüsüzlüklere yoran, bilinçsiz, kenar süsü, "iltifata değmez" karakter eşlemi.
biriyle bayağı bir samimi oldum sağ olsun hayatımı değiştirdi ama teşekkür ediyorum kendisine.
kimselere ihtiyacı olmadığı düşüncesiyle sözümona zirveleri koklayan ama karşısına çıkan ilk erkekte kalitesinden ödün vererek ayaklarının yere bastığını farkedecek olandır.
genelde kendini görsel olarak güzel paketler. lütfedip biraz muhabbet ederse ne kadar boş bir tip * olduğunu anlarsınız. desteksiz özgüveninin sebebi kendini marka gibi konumlandırma çabasından başka bir şey değildir. arz-talep dengesini iyi bilir. (bkz:limited edition) olmaya çalışır.

siz istiyorsunuz ki sürünelim biz, ölelim...

bırak hava kalsın gardaçcım..
özgüven sahibi olmak gerekli ve güzel birşey, hayat kalitesini arttırır ve bunu çevre de fark eder ama özgüvensiz bir insan ve bunu belli etmek istemiyorsa "mış" gibi davranmaya başlayabilir. ulaşılamazmış, eşsizmiş gibi davranabilir ve kimseyi beğenmez, herkese her şeye bir kulp takar. çünkü en başta kendisini beğenmiyor ve onaylamıyordur.