caddebostan sahili

yaz aylarında anadolu yakasının vazgeçilmezidir. migros tan içkisini, çerezini kapan soluğu sahilde alır. aman aman bir manzarası yok, üstüne habire satıcılar, dilenciler gelip rahatsız ediyor ama yine de insanlar sahili dolduruyor. çimlere sandalye ya da örtü atan, veya benim gibi deniz önünü tercih edenlerin tek yaptığı içip muhabbet etmek ve etrafı kesmek. tikky den tut barzo suna kadar herkes ordadır.
an itibariyle, yağmurludur. yaz yağmurudur. geçer.
benim de ara sıra yürüyüş yapmak veya denize girmek için kullandığım sahil.
özellikle yazın oldukça kalabalık olur ve genelde çevrede yaşayan elit ,kalbuüstü insanlar görürsünüz.sonuç olarak kendinizi rahat hissettiğiniz yerdir.
istanbul'un en güzel yerlerinden biri. yazın cıvıl cıvıl olması ayrı bir güzellik katıyor. yürüyüş yapmak, basketbol, voleybol oynamak, köpek gezdirmek, bisiklet sürmek gibi istanbul'da yapılması zor olan aktivitelerin hepsinin bünyesinde barındırmasından dolayı sevilesi bir yer. gey popülasyonu açısından da oldukça iyi durumda hani *
hafta içi sadece kendi sakinlerini hafta sonu ise tüm anadolu yakasını ağırlayan sahil.

güneşlenmek için gayet idealdir. ancak hafta sonu güneşlenmek isteyen kadınlar için sinir bozucu olabilir.

son olarak; dalyan sahili bitince , yelken kulübünden sonra gelen ilk iskele, (sanırım) çoğunlukla gaylarin tercih ettiği iskele.

zira haziran-temmuz süresince, daha çok yanmak için kıvrılıp küçültülen slipleriyle uzanan bir grup, hemen her gün geliyordu.