cami tuvaletindeki gay dayılar

asansörde yiyişen dayılardan sonra yine internet alemine birtakım ahlâk bekçisi sünepeler tarafından servis edilmiş bir video:(bkz: cami tuvaletinde sevişmek )
çok tatlı, hele o şapkalı dayının paytak paytak kabine yürümesi yok mu? umarım başlarına bir şey gelmez, ayrıca pisuvarın dibine kamera koymak hiç etik değil.
tuvalete kamera koyup,bir de bu görüntüleri internet'e koyanlara küfretmek gerek.
umarım bu video fazla yayılmaz ve o dayıların yakınları izlemezler bu videoyu.
videoda iki tane dayı var işiyorlar, eşcinsellik nerede onu anlamadım. heterolar da bakıyorlar işerken birbirlerinin pipilerine. erkeklerin gay olsun heteroseksüel olsun penis merakı her zaman vardır.

(bkz: dudağından mı öpmüş)

edit: girdikleri yer kabin mi wc çıkışı mı anlamadım. aslında fark etmiyor da, zaman zaman insanların başka insanlardan yardım almaları gerekir, ne var bunda?
bastırılmış duygular boşa geçmiş koca ömür baskıyla evlendirme gibi içinde onlarca kötü durum barındıran video.umuma açık her tuvalette partner arayan insanlar var ve bunlar orta yaş üzeri eşcinseller. tanışma uygulamarından habersizler.her tuvalette var bu ilanlardan cami,belediye,metro hatta hastane acil servis tuvaletlerinde bile var.bastırılmış eşcinselliği aslında heteroseksüeller her o tuvaletleri kulladıklarında görüyorlar.zehir ettikleri hayatlara pis bir yerde şahit oluyorlar.yer altına itilmiş bu insanlar aslında kendi babaları,amcaları,dedeleri.lakin bunun bilincinde olmayıp hala videoda ki şivesini siktiğim gavatı gibi komik bulup gülüyorlar.ayrıca allahın evine insan niye kamera koyar ki?neden değerli hiç bir şeyin olmadığı bir yere hemde cinsel organların görülebileceği bir yere niye kamera koyuyorsun?nedeni basit gizli eşcinsellik.
iki twink olsa ağzımız açık izlerdik, kabul edelim ki hiç estetik değil.

eminim londra metrosunun tuvaleti olsa bu kadar yerden yere vurulmazdı bu adamlar. hayır, hiç mi porno sitesine girmiyorsunuz? bakın orada public diye bir kategori var, public cruising ya da spy videoları var, gavur ellerinde 22 cmlik yarraklar çıkan gloryholelar var ve halen tuvalette birbirinin sikini izlemenin ya da birini alıp kabine atmanın "bastırılmış eşcinsellik" olduğunu nasıl düşünebiliyorsunuz? açıkçası tanışma uygulamalarına yüz fotoğrafı bile koyamayan eşcinsellerin pisuvar başında sikişecek adam arayanlara göre daha "bastırılmış" olduğunu düşünüyorum. dünya çapında bir kuşağın özgür olarak hareket edip sadece sikişmek için sikişebileceği tuvaletleri bu kadar da itin götüne sokmamak gerekiyor. teknoloji her şeyi kolaylaştırmış olabilir ama istediklerini bu şekilde yaşamak isteyen insanları bu kadar aşağılamak videoda konuşan adama kıyasla daha saçma bir hareket, özellikle bir eşcinsel olarak.
(bkz: tearoom trade)
http://www.vice.com/en_uk/read/gay-brita...
sosyal medya'da homofobik şekilde dile getirilen ve gay olduğu iddia edilen iki amcanın aynı tuvalet kabinine beraber girme eylemsisi. olayın cami helasında yaşanması toplum katında elem ve ızdırap yaratmış belli ki. hemen art niyeli olmamak lazım tabi belki de gözüne toz kaçtı onun için yanına çağırdı ya da dertleşmek için aynı kabine girdiler falan.* geyler için adam gibi sevişme mekanları açılmadığı sürece bu tür olaylar kaçınılmaz.

(bkz: eşcinseller için sevişme yerleri vardı da biz mi sevişmedik)
(bkz: eşcinsellerin istanbul'a sevişme ve tanışma odası istemesi)