cinsiyetsiz tuvalet

ülkemizin en önemli problemlerinden biri. "serbest bırakamayız çünkü sikişirler" kafasıyla cinsiyetler üzerinden binbir türlü laf edilmekte olan cinsiyetsiz tuvaletlere bu ülkede rastlamak oldukça güç.

bir de tabi er kişi ve hatun kişi gibi ayrılmışlıkları mevcut.

http://www.kaosgl.org/sayfa.php?id=21077
bugüne kadar sanırım sadece espresso lab'da denk geldim.
ankara bahçeli 7. caddede hobby cafe bunlardan biridir.
ilk denediğimde bir ablanın girmesi üzerine abla hakkında farklı düşünmüş olmama rağmen zamanla alıştım, ben de abla oldum
"muhafazakar cinsiyetçi" tuvaletlerde yer bulma sıkıntısı yaşayan biri iken, çalıştığım bir firma sayesinde "seksüel aktivite potansiyeli yüksek çok-cinsel" tuvaletlere alışmam ummadığım kadar hızlı olmuştu.

aslında bunda şaşırılacak bir şey yok. kaka-çiş sorunsalı karşısında akan sular donmamalı, gürül gürül akmalı. bu durumda tek yaşayacağınız sorun siz içerideyken gürül gürül akmanın taşmaya dönüşmesidir.

ayrıca bu tip tuvaletler sayesinde koku ve dağınıklık konusunda kadınların erkeklerden çok da farkı olamayabileceğini görüyor insan.

pembe kaka yok. limonata tatlı çiş yalan.
odtü yönetimi de, öğrencilerin cinsiyetsiz tuvalet talebine "haber yapmayın" diyerek yanıt veriyormuş. ben de haberini yapayım istedim.

f369b