çocuk yapmamak için erkeklerle seks yapan biseksüel

aslında hetero olan bu bünye, prezervatif kullanmayı sevmediğinden sadece eşiyle seks yapar. bu adam seks isteyip, çocuk istemediği zaman erkeklerle prezervatifsiz ilişkiye girer. sizce bu adana yapılabilecek en uygun tanım hangisidir?
adama söylenecek birşey yok ama bu adamla ilişkiye giren adamlar! kullandırmayın kendinizi akıllı olun kimsenin oyuncağı olmayın kendinize saygınız olsun!
aslında hetero olan birisi erkekle seks yapıp nasıl biseksüel olabiliyor.
hetero olan birisi erkekle seks yapar mı? bu başlık olmamış yenisini alalım.
olayın biseksüellikle bi ilgisi yok. entrydeki kişi eşcinsel ilişki yaşayan hetero bir kişi...bu ilişki onun yönelimini değiştirmez. sizinle yatarken karşı cinsi hayal ediyolar çünkü
eşcinsel olmayan birisi eşcinsel bir ilişkiye girip kensidisini hetero olarak sınıflandırıyorsa bu inkar sürecinde demektir.
ayrıca hemcinsine ilgisi olmayan birisi nasıl eşcinsel ilişki yaşayabilir. (konu zoofili, nekrofili gibi spesifik konulara gelmeden onlar psikonevroz içeren durumlar).
yine cinsiyetçi bi başlık. * biseksüel bir kadın erkeklerle seks yaparsa çocuk yapmış olur.

biseksüel erkeği tanımlayan bir kelime değil.
@yorgo eşcinsel ilişki yaşayan herkes homoseksüel veya biseksüel olmak zorunda değil, heteroda olabilir. bu yönelimini değiştirmez belirlemez. hetero bir erkek seni kadın olarak görüp eşcinsel ilişkiye girebilir.yokluktan bunların hepsi.
@çıldırdım pardon erkeklerin çocuk yapabileceğini unutmuştum. hatırlattın sağol.

kadınlarla kafayı o kadar bozmuşsun ki erkeklere ilgili söylediğiim bir şeyi kadınlarla ilgili de olması gerektiği kafana işlemiş. biseksüelikten kadını dışlayıcı birşey yazmadım. penisi olan bir erkeğin çocuk yapmamak için erkeklerle seks yapabileceğini yazdım.
not: bana yazdığın hakaret çok hoşuma gitti.
bakalım ne saçmalamışsın: biseksüelin çocuk yapmamak için erkekle seks yaptığını söylüyorsun.

biseksüelliğin sadece erkeği tanımladığını iddia etmektir bu. kaldı ki gay kelimesi bile sadece erkek eşcinselliğini tanımlamaz.

kadın biseksüel seks isteyip, çocuk istemiyorsa kadınlarla birlikte olur. erkekle seks yaparsa çocuk yapabilir. sen çocuk istemeyen biseksüel erkekle seks yapar diyorsun. ne alaka?

biseksüelliği sadece erkeğe indirgemek nedir süper zeka. kadın diye bi cinsiyet var, lezbiyenlik diye bi yönelim de var hatırlatırım. kadın biseksüelliği de aynı derecede görünmez demek ki.

ayrıca ben erkeğin çocuk yapabileceğini n'erde yazdım sivri akıllı? kadın biseksüeller çocuk yapabilir.

yazıyı editledim.

formata aykırı olmasa hakareti silmezdim ama görmene sevindim. * *
başlığa göre ; prezervatif takmadan da, çocuk sahibi olmasını engelleyebilecek doğum kontrol yöntemlerinin olduğunun öğretilmesi gereken biseksüel.
ilk girdiye göre ; bir heteroseksüelin sadece prezervatif takmaktan hoşlanmadığı için hemcinsinle ilişkiye girmesi...yoruma bile gerek yok.