corona'nın gündemi meşgül etmesinden istifade etmek

saman altından su yürütmektir. tilki gibi kurnaz olmak gerekir. akp'nin yaptığıdır. bunların hepsi birbirinden çakal. yine yapıyorlar yapacaklarını. coronadan istifade edip hdp'li beledileyelere kayyum atadılar yine. bunlarda namus ve insanlık adına hiçbir şey yok. yalancılar, iki yüzlüler… bir süredir siyasete dair hiçbir şey takip etmiyordum. ama coronayı takip edeyim derken mecburen bunları da takip etmek zorunda kalıyorum.
trump amerika'da kim bey de çin'de aynı şeyi yapmaktadır. bunlar nasıl sadonarsisist varlıklar ya hu!
intihar ederdim bunlar gibi olsam. daha ağır hakaretim yok malesef.
konu kürtler olunca sessiz kalmayı seçen sözüm ona solcumsu muhalifler sakın dara düşmeyin zira yeni mottom ekte ; travesti serenay ablamızın dediği gibi "bu saatten sonra kimse bizden merhaaaamet beklemesin"
ilk kez yapmıyorlar bunu. hatta onları onlar yapan en önemli şey bu. o yüzden şaşırmıyorum. aklıma ilk gelen örnek sara sierra mesela. kimler kimler öldü bu memlekette. ama kimse onun kadar ekranlarda gösterilmedi. çünkü o sırada ne kanunlar yazıldı, çizildi ve geçti meclisten. ülkede işsizlik ve salgın hastalık varken 5 milyar liralık afrika kalkınma bankası'na ortaklık payı veren bir ülkedeyiz ve bu ülkede siyaset böyle işliyor*.
5 belediyeye uzaklaştırma kararı çıktı. kayyum atanıyordu şimdi uzaklaştırma yapıyorlar. anlaşılan bu yeni denenen bir şey. ilk yalova belediyesinde denediler orada akpli meclis üyesi başkan seçildi. krizi fırsata çevirmek gibi bir derdi olan iktidarın her zaman yaptığı şeyler.millet kanıksadı.