diğer gayleri çekemeyen mutsuz gay

dört bir yanımızı sarmış haset tutkunu gaylerdır. gay oldukları için kendi kendilerini içten içe suçlamaları olasıdır.

bunlar gay olmayı pek de dert etmeyen kendi halinde gayleri cekemezler. nasıl bu ibneler de benim gibi kendilerinden nefret etmiyorlar diye kudururlar.

diğer gaylerin istedikleri kişiyle seks yapmalarini istediği kişiyle flört etmelerini beğendikleri kişiye beğendiğini belli etme cesaretini bulmalarını gururuna yediremez.

çünkü kendisi gayliginden ve dolayısıyla bu tür olaylardan utanmakta, utanmayanlara gıpta etmek yerine içten içe kurulmaktadır.

halbuki bu gay kendini sevse sevisebilir flortlesebilir ilişki yaşayabilir beğendiğine yürüyebilir içinden geliyorsa feminen olabilir ya da feminen olmayabilir ama feminen gaylerle benı açık edecek diye korkmadan selamlaşip vakit geçirebilir.

hayat böyle çok daha kolay çünkü olması gereken bu lan.
sosyal ağlarda block atmaktan elimde nasır oluşmasına yol açan arkadaşlarımız. ben genelde gay olduğu gerçeği ile yüzleşememiş aşırı gizli anonimlerle sınanıyorum. yorucular allah yardımcıları olsun psikolojileri cidden bozuk.
özgüven eksiği, sevgisizlik ile birleşince olandır. kendini kabul sorunu da eklenince evlere şenlik durumlar. mevlam şifanı versin kardeeeeş!
şu hayata bir kere gelip heteroseksist ahlakın zindanında yaşar bu arkadaşlar.cinsel kimliğini sadece sekse indirgediği için kendin olma deyimini bile seks yapabilme olarak algılar.
hayatını sikip atar.bir ömür heba olur gider.fesatlıkları yüzünden diğer ibnelerin hayatınıda kötü etkilerler.açık olmayı kimliğini kabul etmek olarak algılarlar.oysa ki gizli veya açık eşcinsellik mesele değil mesele geyliğinin bilincine varıp bu şekilde yaşamak.tabi bu arkadaş bunu da bardam bara koşup istediğine asılmak olarak görür.
uzun lafın kısası mevlam yardım eylesin onlara.wallahi acıyorum çünkü hepimiz bir zamanlar böyleydik.o yolların ne kadar accı verdiğini biliyorum.lakin hayatı boyunca o yolda bir metre ilerleyememek en acısı.
bir de genç ve feminen tipleri vardır bunların. tip dedim çünkü bunlardan birer karakter olamaz, hepsi özünde aynıdır.