drake

tam adı aubrey drake graham olan, 86lı kanadalı rapçi. dr dre'nin, snoop'un yaşlanması ve bu arada yerine geçen wiz khalifa'nın da dağınık tipiyle dolduramadığı boşluğu bir nebze de olsa doldurmuş, geçen yaza damgasını vuran hold on, we're going home gibi mükemmel bir parçaya imza atmıştır.

hold on,we're going home :


started from the bottom :


the motto :
müzikal bir deha ama tam bir pezevenk. bırak şu karı kızı kendini sanatına ver drakecim. hotline bling ile coşuyorum, galiba fuckboy oldum.
nedense çok seksi gelen adam. normalde siyahlar pek seksi gelmez ama bunun karamel kıvamlı ten rengi ve sakal şekli çok seksi geliyor. böyle bir erkekle sevişmek isterdim!
justin bieber'in ilk elinden tutan hatta yetmeyip baby klibinde oynayan yine the weeknd'ı dünya şarkıcısı yapan repçi. acayip milliyetçi bir adam özetle.
god's plan ile tüm dünya listelerinde yeniden 1 numara olan şarkıcı.
nice for what ile tüm dünya listelerinde kendi şarkısı god's plan'ı geçip zirveye yerleşerek beyin yakan şarkıcı.adam birinci belli ikinci kim sorusuna oda benim diyerek yeni bir boyut kazandırdı resmen.
altın çağını yaşayan şarkıcı. bu hafta usa listesinde hem 1 numarada hem 2 numarada kendileri var efenim. müthiş.
kanye gibi çomar değil bu bile dinlemek için bir sebeptir be
yeni albümü scorpion'un çıkmasıyla 1 haftadır spotify hazretlerinin bize dinlememizi emrettiği kanadalı rapçi.geçen yıla kadar toronto raptors un amigosu sandığım adamın fanı olmama ramak kaldı.*
toronto raptors'ın bu yılki nba şampiyonluğunda takımın 12. yedek oyuncusundan daha çok katkısı olan kanadalı rapper.hem çirkeflikleriyle rakip takım oyuncularının psikolojisini bozdu hemde yaptığı şaklabanlıklarla kendi takımına moral kaynağı oldu.