e-disco.net

türkiyenin en eski eşcinsel içerikli forumlarından biri, hala aktif olarak kaç üyesi bulunmakta bilgim yok ama birkaç sene öncesine kadar baya bir ilgi çekiyordu.

http://e-disco.net/
homedisco bölümünde djcan'nın programlarını keyifle sıkılmadan belirli aralıklarla dinlerim hala. hali hazırda bir yerlere de yayın yapmakta mı merak etmiyor değilim hani!
elit olma derdinden ziyade artık faal durumda olmamasından kaynaklı olduğu için üye alımını gerçekleştirmiyor olabilecek forum. son birkaç sene içerisinde zaten paylaşımın çoğunluğunu gerçekleştiren üyeler birer birer elini ayağını çekmişti. bunun da en büyük nedeni 2004 yılından beri yoğun olarak paylaşımların gerçekleştirilmesi sonucu kullanıcıların doygunluk noktasına erişmiş ve teknolojik olarak da forum kültürünün azalmış olması gösterilebilir.özellikle eşcinselliğinin yeni yeni farkına varan veya merak içerisinde olan, genel olarak bilgi almak isteyen kişilerin "genel olarak eşcinsellik" ve "basında eşcinsellik" başlıkları altındaki konulara göz atması faydalı olacaktır. homedisco kısmındaki kullanıcıların özenle hazırlamış olduğu ve fazlasıyla çeşitliliğe sahip olan radyo programları da dinlenmeye değerdir.
frappe adli mekanin sevgili gunluk tadinda duyurulari olmasa cit cikmayacak eskinin ihtisamli simdinin kohne forumu
hala aktif olarak paylaşımın olduğu bir forum olsaydı, acaba ayı sözlüğe yazar olma ihtiyacı duyar mıydım diye düşündüren forum. üyelerin birbirini yıpratmaya başlamasıyla yaprak dökümüne başlamıştır ve geriye hala yazan 3-5 kişi kalmıştır. adminius'un istikrariyle yayın hayatına hala devam etmektedir ve edecektirde.
beyaz geylerin iletisme mekani, fazlaca elitistti, adminin ikiyuzlulugu nedeniyle yazmayi birakmistim...
artık üye girişi bile yapılamayan, adminius'un bile unuttuğu forum.
zamanında iyi ki üye olup yazmışım dediğim mükemmel oluşum. çok şey paylaştım, çok şey öğrendim. e-disco benim kendimi tam anlamıyla kabullenip dışa açıldığım zamanda yazmaya başladığım yerdi. bu yüzden bende önemi büyük. yeni nesil eşcinsellerin kesinlikle okumasını tavsiye ediyorum. keşke eskisi gibi olsa, artık üye girişi bile yapılmıyor. içinde burada olduğu gibi her çeşitten insan vardı, elitistlikle alakası olduğunu düşünmüyorum bu yüzden. her güzel şeyin bir sonu oluyor maalesef, umarım aynı durum ayı sözlük'ün de başına gelmez.
üst sınıf beyaz gey sitesiydi rahmetli. kibirden ölürdü herkes.