ebru yaşar

1978 ankara doğumlu, 1995 yılında çıkardığı bu sahilde adlı şarkısıyla ses getirmiş arabesk fantazi şarkıcısı - söz yazarı. sesi ve yorumu çok güçlüdür. 2008 yılında itü türk müzigi devlet konservatuvari ses eğitimi bölümünden mezun olmuştur kendisi. ilk albümünden bu yana büyük değişim göstermiştir. erol kösenin şirketine geçtiğinden beri kösenin eline geçirdiği tüm bayanlara yaptığı gibi seksi kadın imajından nasibini almıştır. 2012 yazı için daha önce emre altuğ tarafından seslendirilen ağlayamıyorum şarkısını bir single olarak piyasaya sürmüştür kendisi.

uyarı sonucu gelen edit : ağlayamıyorum şarkısı ilk olarak zerrin özer tarafından seslendirilmiş.*
iğğğ arabesk sölüyo yeaa diye hor görülen sesinin kalitesi tartışılmaz sanatçı.elin ecnebi varoşunu dinlerler söz konusu arabesk olunca burun kıvırırlar.
ekosisteme ne gibi bir katkısı olduğunu bilemediğim insandır. hani yazık ama şu an ölse hayatımda hiç bir şey değişmeyecektir. *
roberto cavalli'den 200 bin tl'lik elbise giyip, ingiltereden klip yönetmeni getirtip; saçlarını yaptırmak için 7 tane kuaförden yardım alıp; tamamen vogue'den fırlamış modellere benzese bile içine işlemiş arabesk imajı asla gölgelemesi mümkün olmayan zat.