eczacıbaşı dynavit vs fenerbahçe opet 2024 sultanlar ligi final serisi

2024 yılı kadınlar süper liginde şampiyonu belirleyecek final serisi. ilk msç şuan oynanıyor. tam finale yakışır şekilde setler 1-1. trt spor yıldız'da canlı yayında.
final serisi ilk maçını fenerbahçe 3-1 kazanıyor. ikinci maç 13 nisan cumartesi saat 19.00'da.
serinin ikinci maçını eczacıbaşı 3-2 kazandı ve seride durumu 1-1 yaptı.
serinin üçüncü maçı şu sıralarda oynanıyor. fenerbahçe setlerde 2-0 önde.
fenerbahçe 3-0 kazanarak seride 2-1 öne geçti. eda erdem orta oyuncu olduğu halde maçta aldığı 19 sayıyla maçı kazandıran en önemli oyuncuydu. neden heykeli dikildi şimdi daha iyi anlamış olduk, muhteşemdi. vargas 20 sayı, boskovic 15 sayıyla maçı tamamladı.
serinin 4. maçı bugün saat 18.00'de trt spor yıldız'da canlı yayınlanacak.
4. maçı eczacıbaşı 3-0 skorla çok rahat kazandı. fenerbahçe sahada yoktu resmen. üç set skoru da 25-21. boşko 24 sayıyla eczacıyı taşıyan isimdi her zaman ki gibi. snead jack 11 sayı ile fark yarattı. arina 9, vargas 8 sayıda kaldı. nefesler tutuldu, şampiyonu 21 nisanda oynanacak son maç belirleyecek.
zaten boskovic'in yanında iki kişi daha görevini yapsa bu iş bitiyor. bugün herkes iyiydi. servisleriyle fener'i dağıttılar sahanın içinde resmen.
jöle blokta, sinead jack blok+tek ayakta, voronkova defansta mükemmeldi, yerden top kazıdı resmen. elif zaman zaman aksasa da hem ortalarını hem de boskovic'i güzel pasladı. hande ve simge de büyük defans hataları yapmadığı için eczacı adına kolay bir galibiyet oldu.
galibiyette fener'deki isteksizlik de büyük rol oynuyor tabii. bugün sahada yoklardı resmen. vargas'ın hücumu yoktu, sıfır verimlilikle çıktı. gizem örge korkunç oyununu sürdürüyor. arina ve ana'ya manşet gelmeyegörsün, saçma sapan topu yanlara dikip hücumdan düşüyorlar.
drca'nın korkunç paslarını da görmezden gelemem. yani bugün fener iyi bile dayandı bence eczacıya. fener'in acilen başındaki antrenör bozuntusundan ve gizem örge'den kurtulması gerekiyor. düştükleri anlarda odaklanmış bir eczacı'ya karşı kazanmaları imkansızdı. bravo tigers!
ha bir de ali koç sinirli sinirli soyunma odasına gitti maç sonrası.
neler oldu konuşuldu bilmiyorum ama şöyle bir sarsılmaya ihtiyaçları var takımın.
ali bey şu lavarini'yi de bir posta dövmüştür umarım içeride. çok sinirliyim.
o gün bugün, hadi kızlar! yıllardır süren o hasret bitecek, çok emek verdiniz eczacıya, meyvesini toplama zamanıdır!

go hande fuckin baladin go!!! o kupayı almadan milliye gitmek yok!!!
fenerbahçe 3-0 net skorla eczacıbaşı'nı deviriyor ve üst üste 2. toplamda 7. şampiyonluğa ulaşıyor. boşko sezonda 999 sayıda kaldı. gizem örge'nin kritik savunmaları, eda erdem'in rekor sayıda blok yapması, fenerbahçe'nin eczacıya göre çok daha az hata yapması şampiyonluğu getirdi.
olmadı. olabilecek gibi de değildi zaten ferhatla.
elif'in kötü oyun kurması, karşının ortalarına çözüm bulamamamız, servis gücümüzü yitirmemiz, karşıda dirilmiş bir gizem örge... naz sonradan girince bir rüzgar döner gibi olmuştu ama o da en kritik anda topu boskovic dururken gray'e atınca zaten maç orada bitmişti.
olan 999 sayıyla kalan boskovic ve emeklerine oldu... takımın geri kalanı çok da umursamıyor zaten.
elif yapabileceğinin en iyisini yaptı. yüzdeli manşet alamadılar ya da fenerbahçe etkili servis attı diyelim. güzel bir seri oldu. maç 3-2 bitseydi tadından yenmezdi. her iki takıma da tebrikler.