edip yüksel

son dönem islamcı reformist şahsiyet, bazen özel günler yapıp oturup izliyoruz anacım. inançlı lgbtiq'lar için biçilmiş kaftandır. sunniiği ve şıiliği şirk dini olarak görür. türkiyedeki tüm din adamlarına giydirme videolarıyla ünlüdür, tayyibi firavun fettullahı şarlatan olarak görür o derece yani. buradaki yazarlarla birlikte oturup dinlenmesi gereken şahsiyet. kuran müslümanıdır, tavsiye ederim. olağan dışı islamcı hoca. aman ne çektik hacı hocadan demeyin, aşağıdaki videoları şiddetle tavsiye ederim;son dönem tarikat şeylerinin hepsini susturan adam.kuran dinine inanıp tüm ehli sünnet ve şia müslümanlarını yerden yere vurur.bir çok mantıklı ve bilimsel açıklamaları müslümanlığın özlenen hocalarındadır.mükemmel bir dini alt yapısı olup medreseler de eğitim görmüştür.allahın ayetlerini eğip büken ve uydurma hadislerle kendilerine köle üreten tarikat-cemaat şeyhlerini yerin dibine batırır.bilgisi o kadar fazladır ki bunu saklamaz ve diğerlerini egosuyla döver.her sapıklıklarını açık ayetlerle kanıtlar.eğer diğer şeyhler gibi insanları kandırsaydı çok değerli bir hocaefendi veya şeyh olurdu.ama o sadece kendisinin bir uyarıcı olduğunu söyler.insanlara dini satmayıp gerçek dini verir.
lakin kendisine bir tek konuda katılmıyorum.peygamberimizden çok çok sıradan bir insan olarak bahseder.can güvenliği için amerika da yaşar ve youtube kanalından cahilleri aydınlatır.
efsane videosu:

rte nin camiasındandır kardeşi metin yüksel öldürülmüştür. yani belki şuan kendisi de başkan olabilirdi. bu gözle bakınca acaba nasıl olurdu diye de düşünmek lazım