ekrem imamoğlu

kararın abukluğu bir yana o kadar değişik bir ortam varki komplo teorileri gırla gidiyor beraate ayrı teori mahkumiyete ayrı teori dosya kesinleşir mi ayrı teori kesinlesmezse ayrı teori herkes birsey mi düşünüyor yoksa herkes hicbirsey düşünmüyor mu anlamadım

ama adamın hak aramaya devam etmesi aksiyon alması iyip ve btp (huseyin baş bile) nin bu konuşmaya destek vermesi çok hoşuma gitti.

gelecek deva demokrat parti saadet partisinin herhalde yoğun mesaileri (!) vardi gelemediler herhalde

kılıçdaroğlunun yaptığı basiretsizlige değinmek bile istemiyorum.

dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise henüz birsey kesinlesmediginden belediye yönetimi ve genel seçim adaylığının kaybedilmedigini net bir şekilde vurgulamak pısırık olmamak.

yapılan konuşmada umut aşılanması da çok iyi geldi

seçimden sonra şu milletin ve sözlüğün yüzü gülsün be
13. cumhurbaşkanı olacaktır.
uzun süredir doğal aday olarak görülen imamoğlu akşener'in salvosu sonrası açıklamasını twitter üzerinden yaptı. akşener, ''yavaş ve imamoğlu adayım'' dedikten sonra kendilerini göreve çağırmıştı. imamoğlu'nun 'chp'nin öz evladı' vurgusuyla attığı tweetler akşener'i tek başına bıraktı. bahse konu olan tweetler aşağıdadır:


''millet ittifakı halkımızın içinden geçtiği zor bir dönemde ağır bir sorumluluk alarak devleti etkin ve demokratik, toplumu huzurlu ve zengin kılma iradesiyle kurulmuş bir siyasi birliktir. milletimize çaresiz, umutsuz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum.''

''chp’nin öz evladı ve millet ittifakı’nın belediye başkanı olarak milletimizin arzu ettiği birlik içinde, ittifak masasında irademizi temsil eden sayın
@kilicdarogluk
’un ve millet ittifakı’nın, eksilmeden çoğalarak büyüyeceğinden şüphem yoktur.
@mansuryavas06''
bana göre en güçlü cumhurbaşkanı adayı ekrem imamoğlu aslında. tabi cumhur ittifakı bunu bildiği için de kurmaca bir dava süreci ile siyasetten men etme adımlarını attı, fakat sonuçlandırmadı. sebebi ise aday olursa tam seçim zamanında siyaset yasağı gelecek ve millet ittifakı adaysız kalacak. dolayısıyla ekrem imamoğlu aday olsa da, kazansa da cumhurbaşkanı olmasını engelleyecekler. mansur yavaş'ın tarzını seviyorum, güvenilir bir siyasetçi lakin insanlar siyasetçilerin geçmişine bakarak oy veriyor. bu sebeple de yüksek oranda bir oy kaybı yaşaması mümkün, ekmeleddin'in adaylığına benzer bir sonuç verecektir. yine geriye kemal kılıçdaroğlu kalıyor. en doğru aday yine bence kemal kılıçdaroğlu.
ablası tarafından terk edildi.
sonra o evi terk eder gibi yaptı, babasını evden kovdu.
evin ortanca oğluyla mirası paylaşmaya çalışıyor, bir yandan da ortancayı da *ekarte etmenin hesaplarını yapıyor.

seni gidi seni... dur bakalım daha ne numaralar var sende...
son girdimde 'dur bakalım daha ne numaralar var sende' demişim.

son numarasını yaptı ve istanbul'da seçimi tekrar kazandı.

her anlamda başkanlığını ve söylemini * pekiştirdi. önümüzdeki günlerin liderlik yarışında en güçlü adayların başında imamoğlu gelmektedir.
  • /
  • 2