erkek sevgilisini hetero birine kadınmış gibi anlatmak

çoğu zaman bu yalanı uydurmak zorunda kaldım. insanlar sevgilisi olduğunu her zaman saklayamaz. bazen telefonda kavga ederken yakalanırsın, arkadaşınla içersin dertlenirsin inceden inceden dökersin içini cinsiyetini belirtmeden.

kolay gibi görünse de kolay bir durum değil. mesela ne iş yapar,, nerede yaşıyor, ismi ne, kaç yaşında gibi sorular gelebilir. arkadaşın meraklı bi tipse bi yerden sonra tökezlersin.
gizli kişiler için kesinlikle kaçınılmaz hatta o merak bir şekilde -tanışacak mıyız, -tanıştırsana, ısrarına dönerse, sorma gitsin.
sadece bu konuda, evli ya da biseksüel arkadaşları hep bir nebze şanlı görmüşümdür.
gizli gaylarin hetero dünyasında eş dost akrabaya bazen mecburiyetten bazen sevinçten kederden yaptığı durumdur. ben tillahını yaparım. artık haz alıyorum. senaryo yazıp düzenleyecek kapasiteye ulaştım. çünkü gizligay olmak bunu gerektirir.
henüz yarı açık bile değilken bol bol yaptığım şeydir bu.

eski kız arkadaşımı, bölümümden arkadaşlarıma gayet erkekmiş gibi anlatmıştım, ama salaklığım sadece cinsiyeti farklı beyan etmek olmuştu. sonrasında aynı arkadaşıma açıldığımda "abi zaten biliyordum, stalk'ladığımda o bilgilere uyan bir kadın vardı listende" cevabıyla karşılaşmıştım*
ayy bak yine bir anımı anlatacam size. bu aralarda da ne çok anımı anlattım yarebbiiimmm. neyse bir gün iş yerindeki arkadaşlarla atv gezisine çıkalım dedik. hani şu 4 tekerli motorlarla. çiftli gelelim dediler. ben de benim çiftim biraz değişik dedim. nasıl yani dediler. ben kem küm edince ortam da buz gibi bir hava esti sonra herkes dağıldı adafsdafdsafds. işte bu da böyle bir anımdır. dinlediğiniz için teşekkürler. başka sorum yok hakim bey.
bak ben bunun alasını yaprım ama bilin bakalım hiç olmayan şey ne?