erkeklere laf atmak

tanımadığınız ama hoşlandığınız erkeklerle iletişime geçmek için süper bir yöntem. yalnız bu eylemi harekete geçirmek göt ister. gerekli olan bu göt de laf atılan erkek tarafından anında sikilir. onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine.
atılacak erkeğe, lafa, yere ve alkol oranına göre yenilecek dayağın derecelendirilmesiyle noktalanacak yersiz davranıştır. *
normalde laf atana dönüp bakılmaz çünkü pist diyene bakıp, size değil de kediye dendiğini anlayınca yaşadığınız moral bozukluğu çok pist koyar. *
altında kalıp ezilme riski yaratmadığı sürece ağızda fırından yeni çıkmış sütlü tatlı tadı bırakan asılmaca.

erkeğin değişik uzuvlarını kast ederek yapılıp, yer ve zaman algısı iyi ayarlandığında; muhatap erkek geri dönüp; "evet canım bu işler lafla olmaz, kalk sana gidiyoruz" gibi mucizevi sonuçlar yaratabilir. dünyanın dişe dokunur en tatlı canlıları erkekler olduğuna göre, laflarımızı onlardan esirgemeyelim; parayla değil sonuçta.

henüz hiç gerçekleştiremediğim bir ukdedir.
çoook heyecan verici olmalı...
bu konuda bir anım var:

birkaç ay önce entel dantel bi derginin yaza merhaba partisine gittim arkadaşım vasıtasıyla. orda böyle işte yaz konsepti, hawaii teması falan yapmışlar. hepimizin boyunlarında çiçekten çelenkler. neyse, sonra aynı gece taksim'in hemen girişinde yine arkadaş hatrına/zoruyla yabanci bir dj dinlemeye gittik, tabi müzik ıptıs ıptıs hapçı müziği. girdiğimiz mekanın hemen yanı sanırsam pavyonla strip club arasında bir şeydi, seks işçisi translar vardı. biz de su almaya çok böyle hanım, cici bici bir kız arkadaşımla yandaki markete girdik, hemen arkamızda da bu ablalardan biri. ben böyle göğsümü gere gere boynumda çiçekle gezerken kendisi bana bir anda ''onu başka nerene takıyorsun?'' dedi. baya gururum okşandı diyebilirim.