eşcinsel cami

avrupa'nın ilk eşcinsel müslümanlara açık camiisi.
fransa eşcinsel müslümanları derneği (hm2f) tarafından fransa'da hizmete girdi.

fransız medyası tarafından "ilerici cami" olarak tanımlanan ibadethane.
icerigi konu itibariyle bir hayli abzurd entrydir. "lan kadinlara ozel camii mi var?" dedirtmistir. herkes ayni camide namaz kilabilir zaten.
hiç bir camide eşcinseller giremez yazmadığı için gereksizdir. daha çok zararı olacaktır etiketlenme açısından ki hazmedemeyen geri dinciler tehlike bile saçabilir bu yüzden. okul çıkışında bekleyen kavgacı tipler gibi.
hiç gerek olmayan bir şey. camiye girip "sen eşcinselsin çık dışarı" diyen olmuş mudur asla sanmıyorum. böyle bir ayrım yapmayı düşünmek bile saçma, kendi kendilerini ötekileştirmek oluyor. ne yani eşcinseller farklı mı namaz kılıyor? 5 değil de 6 vakit mi? farklı dualar mı okuyorlar? kutsal kitapları başka bir şey mi? bi dolu saçmalık.
eşcinsel cinayetlerine bir davettir. gereksizdir. ileride çıkartılacak manşet haber ise " eşcinsel camide fuhuş" veya " eşcinsel camide cinayet"tir.

(bkz: fişlenmek)
son tahlilde livata * islam dini için zaten haramdır.bu caminin varlığı islamın bünyesinde taşıdığı pek çok çelişkiye bir yenisini daha katmıştır sadece.
çelişkiler bütünü.hayır islam kitabında,allah helak ediyor eşcinselleri,ne eşcinsel camisi.
her şeye olumlu tarafından bakmak yerine kötü tarafından bakanlara kapak niyetine inşasına karar verilen cami. doğru ya da yanlış ama olması gayet güzel
kapısında gökkuşağı bayrak olacak camiidir.
lubunyaları namaza çağırmak için, ezan'a alternatif olarak günde 5 vakit we are the champions şarkısı okunacaktır.

bahçesinde lambda, kaos gl gibi dernekler stand açıp, mümin lubunyanın el kitabı, helal koli kesmenin şartları tarzı kitaplar, küçük hacı yağı formatında şişelenmiş celvin clein, channel 5 parfümleri, madonna figürlü seccadeler satacaklardır..

ramazan ayında minareler arasına homofobi allah katında günahtır yazılı mahya asılacaktır.
minimalist tarzda dizayn edilmiş caminin tabanında art deko halılar, tavanında vintage lambalar şık bir kombinasyon oluşturacaktır.

versace model cüppesiyle arz-ı endam eden imam, "çorculuğun ve insanlara madilik yapmanın en büyük günahlar olduğunu, kimseyi kürdan similyalı diye küçümsememek gerektiğini, gay-lezbiyen ayrımcılığının, cemaatimiz içine nifak tohumları atmak anlamina geldiğini...." anlatan faideli vaazlar verecektir.

namaz esnasında sık sık göte kilitlenmek vakaları yaşanabileceği ise kuru vesveseden ibarettir.
her şeyin yeri ve zamani ayrı .
sonuçta ibnelik ayrı, ibadet ayrı..
bu ötekileşmeyi benimsemek gibi geliyor bana .
eşcinsel cami
eşçinsel yurtlar
eşcinsel yetimhaneler
eşcinsel bakım evleri...

ortak cami de aynı amaca gitmiyor mu .