eşcinselim diye işten çıkarıldım

kaos hk haberine göre alanya’da alanya ilçesi payallar beldesi’nde hizmet veren 5 yıldızlı bir otelde koreograf olarak çalışan erhan karataş, eşcinsel olduğu ve açık giyindiği gerekçesi ile işten çıkarıldığını söyledi..
http://www.kaosgl.org/sayfa.php?id=11192
eşcinsellerin ciddi bir kısmını turizm sektörü barındırırken okuyunca 'neden acep' diye düşündüren haberdir.

(bkz: susma sustukça sıra sana gelecek)
neden sonuç ilişkisinede bakmak gerek, sansasyonel başlıkların ardında gerçek nedenlerede bakmakta fayda var, konu eşcinsellik mi yoksa hal hareketlerin boyutları, giyim kuşam konusunda ki abartımı? sonuçta çok abartı derecede tahrik edici giyen bir kadın nasıl diğer kadınlar tarafında rahatsız edici bulunursa, bir eşcinselinde abartısı rahatsız edici bulunur, unutmamak gerek burası türkiye ve bu konularda daha çok yol alınması gerek... zaten tanga kıvamında şortlarla gezecek kalem kaşlı erkekler olacaksa etrafta yol almasak daha iyi.
türkiye'de hal hareketleriniz, giyiminizle eşcinselliğinizi belli etmeseniz dahi işyerinde bunu açıklamanız işsiz kalmanıza sebep olacaktır. çünkü ibnesiniz, öcüsünüzdür, bakış açılarına göre ilk akıl ettikleri şey götünüzü siktirdiğiniz ve göt siktiğinizdir *. şunu da açıklamakta fayda var, birçoğu da aslında bir yandan tepki gösterirken bir yandan da bunun özlemi içindedirler.