eşcinsellere ölüm

meclisin anayasa çalışmaları sırasında anayasaya cinsel tercih teriminin eklenmesi isteyen bdp ve chpnin savunmasını akp ve mhpnin karşı çıkmasını konu alan bir habere sitedeki kan donduran yorumdur.birden düşündüm bir eşcinsel olarak bu adamlara ne yaptım ben.işimi en iyi şekilde yapıyorum,vergimi ödüyorum,askerliğimi yaptım,kimseye tecavüz etmedim,hırsızlık yapmadım,kimseyi öldürmedim ama bu adamlar benim yaşama hakkım olmadığını üstelik kendilerinin beni öldürme hakları olduğunu düşünüyorlar.bu nasıl bir nefrettir nasıl bir düşmanlıktır.diyecek hiç bir sözüm yok allah onlara akıl fikir versin çirkef düşüncelerini uygulama fırsatını ellerinden alsın.
psikopat düşüncelerinden örnekler:

eşcinsellere ölüm
bir kişi insan olduğunun farkında değilse ona insan denilemez, bu sapıklık yüzünden helak edilen bir çok kavim var, aklınızı başınıza alın, imkanım olsa bu sapıkları elim bile titremeden gözümü kırpmadan öldürürüm.

milli görüşçü1
eşcinselliğe hak tanıyın bakalım...sonra erkekle kadınların içtima-i hayatta nizamınada karar verirsiniz..siz selanikliye dua edin...yoksa eşcinsellerin ve savunanların kelleleri gitmişti...akp sayesinde daha neler göreceğiz..insanlık ölmüş...onun yaşama hakkı var, benim öldürme hakkım yok, vah vah!


abdullah
arkadas ne escinselligi ne esitligi. ben escinsel biriyle ayni haklara sahip olmak istemiyorum. onlarida normal bir sinifta gormuorum. bdp nin bu anlamsiz escinsel baskisida neyin nesi..


kaynak:en son haber

bu düşünceye sahip insanlar hep var oldu ve hep var olacaklar. faşizm dün doğmadı, beyinlerinin olması gereken yerde fasulye tanesi taşıyan faşistler de dün doğmadı. ama işin ironik kısmı, bu yeni yasanın hazırlanıyor olmasının en temel nedeni "bu tür insanları" kontrol altında tutabilmek ve diğer insanlara zarar vermesini engellemekti. ama her zaman dediğim gibi muhafazakar bir partinin demokrasi, hak, özgürlük, eşitlik ya da hoşgörü gibi kavramları evrensel bir dilde yorumlaması benim çocuk doğurmam kadar imkansız * sonuç olarak akp'nin kendi tebasının çıkarlarından başka bir işle meşgul olmadığını anlamak için yeni anayasaya ihtiyacımız yoktu. bu başlığa konu olan yorumların sahipleri de zaten aynı zihniyetin yan ürünleri. bu sonuçlar neticesinde hala akp'ye veya mhp'ye oy veren ya da bu partileri destekleyen eşcinsellere de söyleyecek tek bir sözüm var. bir kutu ilaç ya da bir tabanca daha acısız ve daha hızlı olur.
mhp ve akp tarafı, din, dil, ırk konusundaki özgürlükçü ve eşitliği destekler duruşuna rağmen, cinsel yönelimdeki özgürlüğü ve eşitliği dahil etmemekte kararlı gibi görünüyor.