eşcinsellik tercihtir

duyulduğunda insanı çıldırtabilecek ifade.
yanlış anlaşılmasın olduğum kişiden memnunum, ama amk piçi, işim yoktu da ortadoğu bataklığı veya maymunlar cehennemi veya açık hava tımarhanesinde* eşcinsel olmayı seçtim öyle mi ? burada yaşamak bile zorken tercih ettim öyle mi , orospu çocuğu.
soru: ilk tercihiniz miydi?
cevap: puanım buna yetti.
biseksüellerinki opsiyoneldir.
bunu diyen bi arkadasim vardi. heteroyken gayligi tercih etmis. daha mutluymus. bu sozleri bayaa linc yemesine neden oldu.
önümüzde iki seçenek olsa tercih olurdu. iki ya da daha fazla şeyin arasından birini seçersen o şeyi tercih etmiş olursun. insanlar bizim aslında kadınlara ilgi duyuyorken erkekleri seçtiğimizi, tercih ettiğimizi sanıyorlar. acayip bir cehalet bu. eşcinselliğin ve sadece kendi cinsimize ilgi duyduğumuzun doğal olmadığını düşünen beyinlere laf anlatamazsın.

ayrıca, bu durumda biseksüellerinkine tercih diyebilirsiniz, zira önlerinde iki adet seçenek vardır. bir gün birini bir gün ötekini seçiyorlar. allah doyursun ne diyelim.
tabi ki, spermle yumurta birleşmeye "karar verdiğinde" bu tercihi de yapıyorlar, kendi aralarında konusup su kromozomun su genini alalım, diğerinden de bunu alalım diyorlar, bunlar hep tercih, hep batının kötü yanlarını örnek alan spermle yumurta bunlar, özenmişler avrupalı amerikalı zigotlara