facebook taki gay profilleri

isim farklılığını anlarım, yüz olmayan fotografları da.

ama;

facebookta ingilizce, almanca, fransızca bilen, lisans üstü mezunu, 50 yaşında, yüzünü göstermeyen, beyaz atlet ve dede donuyla ve içinde erekte haldeki penisiyle profil açan amcalar var. aynı okuldan mezun olmak isterdim sizlerle, ne kafasız adammışım. pehh... "salak değiliz be dedecim, birbirimizi kandırmayalım" "ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol"
sadece birkaç gün önce kişilerin başka isimlerle açtıkları profillere sinir olup listemi temizlememe sebep olmuş profillerdir.
pipi , popo , kıl , izmirli pasif , istanbullu aktif , azgın .... gibi kelimelerin ve alakalı resimlerin olduğu profillerdir.
son zamanlarda nereden ve nasıl olduğunu anlamasamda benim şahsi profilime arkadaşlık teklifleri geliyor böyle profillerden... uykusuz gece falan gibi nicklerle ve hafif erekte aletlerle hatta bazen tamamen ortada mal beyanları ile verem oldum ya. nereden nasıl buluyorlarda bana arkadaşlık teklifi gönderiyorlar çözemedim....
yalnızlıktan kafayı yediğimde fark ettiğim yeni bir dating ortamı, bambaşka bir evren. sistem şöyle işliyor, kişinin kendi adıyla facebook hesabı var (ya da yok) onun yanına sahte isimle, hatta tercihan yaşadığı yeri ve yönelimini de içeren bir isimle başka bir facebook hesabı açıyor. orada boy boy erotik fotolarını paylaşıyor, fuckbuddy hatta sevgili buluyor.

ya sevgili dostlar bunun planetromeosu, grindrı, growlrı, u4bearı neyimize yetmedi de amacı kendi kimliğimizle var olmamız olan bir platforma taştık. şimdi bir tanıdık görür rezil olurum diye açmak istemiyorum ama bir yandan da bu yakışıklı bearlar networkunun dışına itilmekten sıkıldım. çaresizim.
arz-talep meselesi. reel feys kullanan biri olarak arkadaşlık isteklerini kabul ettiklerim var.
bir kısmı geleneksel olarak pridewalk etkinliği'nin duvarına müşteri bulmak için mesaj bırakır.