frame of mind

eski homolog olduğunu yazdığı entrylere ilk baktığımda anladığım yeni yazarımız. aramıza katılmasıyla mutlu oldum. hoşgeldin.

(bkz: askk)
kim olduğunu merak ettiğimiz, ateş grubu yazar.
karşılama jesti için teşekkürler, hoşbuldum. umarım burada bulunmam da zaman içinde hoş bulunur.
dark'ın "eski homolog" nitelendirmesinden sonra dikkat ettiğim; yazdıklarından da lgbtt aktivizmi konusunda baya mürekkep yalamış hatta mürekkebin kendisini üretmiş biri olduğunu farkettiğim ve an itibariyle de eskimeyen dost olduğunu ögrendiğim yazardır. ee valla çok hoş geldin, memnun oldum seni burada da görmekten.*
hoşgelmiş safalar getirmiş. buyrun kurabiyelerimizden alın ikramlık yaptırdık. çayı da yeni koymuştum kaynanız seviyormuş azizim.
izmir zirvesinde tanışma fırsatı bulduğum eski ankaralı yeni izmirli yazarcan. umarım tekrar karşılaşıp sohbet edebiliriz. memnun oldum tanıştığımıza.
sözlükteki en güzel aşk tanımını yazmış olan yazardır. "aşk deliliktir" diye kısa bir tanım yazacaktım aşk başlığının altına. kendisi uzununu yazmış. güzel yazmış. üstüne söz söylemeye gerek kalmamış.
yüreğine, emeğine sağlık.

(bkz:#86155)
sözlük öncesinde tanışmışlığım olup, çektiği fotoğraflara hayran olduğum kadrajını iyi kullanan, ama kısmet kısa film fesvivalinde vuku bulmuş yazarcandır. izmire alışamadığını ve istanbula yerleşeceğini öğrendim akabinde, yolu açık olsun.. tesisaçılar seni özleyecek frame of mind*