full ap

daha çok aktif, daha çok pasif, full aktif, full pasif, gay değilim sikiciyim, gay değil erkek, gay değil kadın gibi tanımlar nedeniyle sayıları giderek azalan eşcinsel yönelim. kısaca eşit ap.

avrupa'da bol miktarda bulunan nötr eşcinsel ya da full ap, yurdumda cımbızla bulunacak kadar az miktarda olsa da, gördüğüm yerde yıllar önce ortalıktan yok olan kayıp kardeşimi bulmuş kadar sevindirik oluyorum.

-selam rol nedir.
+full ap.
-evlenelim biz.
+tamam yarın istemeye gel.
nedir bu full olayı çok merak ediyorum. ya öylesindir ya böyle ya da hem öyle hem böyle. full ne abi? klimalı, çift yastıklı, banyolu, gardıroplu, balkonlu, tam pansiyon otel odası mısın mübarek? adsffadsfa.
yürüyen merdivende sol tarafta beklemeyen hatta sağ taraftan yürüyen insandır. yürüyedursun.
söylemesi biraz aptalca* bir tanımlama, tamlama. her lafın altında bir anlam arama ekibinden biri olarak buna da kendimce bir yorum getirmeyi düşüneceksem,
full ap, yalnızca ap olan kişilerle görüşmeyi tercih eden ap'dir
olsa olsa, derim.
kendim de ap'yim gerçi ama full olanı değil. a ağırlıklı ap'yim. kişisel deneyimler kısmına girmeden, yüzeysel hayaller, ütopik umutlar kısmından konuşuyorum. yoksa zaten yalnızca a oldum şimdiye kadar. ağız ap'siyim sanırım. iyi ki şişkindim o gün, yoksa tekrar görüşmeyeceğim biriyle ötekini denemek isteyebilirdim fırsatını bulmuşken. yine sadık sevgili arayan yalnız kovboy profilimi çizdiğime göre