full+full aktifim yazan gayimsi

bu değişik canlı türleri götlerine zarar gelsin istemeden kendini bir araba edasıyla pazarlayan ; gabile , hornet ve minumum sitelerde bolca bulunan içinde homofobik dürtüler olan değişik gayimsi canlılardır . bu ayrı türe gay demek yanlış olur . yeni bir ad bulmak lazım .
uzak durulması ve bulunduğu ortamdan acilen kaçılması gerekir
dostum anlatım bozukluğunun dibine vurmuşsun.bir şey anlamadım . başka başlıklarımda fikrini doğru cümleler ile ifade edersen sevinirim
sorun bir kişinin aktif yada pasif yönelimde olması değil. sadece aktif yada sadece pasif yönelimde geyliğini / biseksüelliği kabul edenlerin dışlandığını hiç görmedim ben. kadınlardan bulamadığı ilgiyi "kadınsı" erkeklerden arayanlar var. erkekle asla öpüşmem, sevişmem, totomu elletmem, sadece domalacaksın ve içine gireceğim kafası. genelde gün boyu şeftali peşinde koşarlar ancak bulamayınca medeti pasiflerde ararlar. çünkü onları elde etmek daha kolaydır (win-win olayı). kıla, tüye, maskülenliğe hiç tahammülleri yoktur. "pasparlak" pasifi hele ki bir de kadın elbiseleri giydirdin mi tamamdır. full + full heteromsu geyimsiler de bu kategoride ve eşcinsellere bu konuda malzeme veriyor.

işin kötü yanı bu şekilde geyliği kabullenen toplumlar var. afganistan toplumundaki bacha bazi geleneği gibi. kendini hetero diye tanımlayan muhtemelen evli erkekimsiler maddi durumu kötü olan ailelerin erkek çocuklarını düzmesi gibi.

edit: ek olarak bir de gabile profillerinde arayışları şu şekildedir: tek bayanlar yada eşini düzdürmek isteyenler yazsın. tek aktifim.
lütfen aynı tip için farklı başlıklar açmayın. sanki yeni kefşediyorlar böyle insanları. doğrusu:
(bkz:aktifim ama gay değilim)
sevişmemeleriyle ve öpüşmemeleriyle bilinirler.genelde partnerlerine karıcığım diye hitap ederler.peruk takmanızı ruj sürmenizi yada mini etek giymenizi isteyebilirler.genelde cd lere paraları yetmediği için alternatiflere yönelen yolsuz tiplerdir.dışarıdan normal biri gibi görünselerde kafaları bitiktir.