gabile chat sayfasındaki enteresan nickler üzerinden sosyolojik çıkarımlar

bir insan niye doktor oldugunu belirtir? doktor bilmem ne?
bir insan biyikli oldugunu niye belirtir? biyikli bilmem ne! biyik var ama gerisi yok. allah bu biyigi nick yapayim diye verdi.
fullaktifim bilmem ne? full otomatik araba aliyoz sanki. aktif degilim. full aktifim. zaten full aktif olmasa binmeyenler var. aa full aktif degil misin sen. uymaz bye.
peki her seyi gectim kuyumcu_a_ist e ne demeli? hangi akla hizmet. kuyumcu veya doktor veya ne sikimsen artik, etiketin neyi degistirir.
gibi milyon adet sey.
bir digeri de acikcasi bir insanin nicin evli oldugunu nickinde belirttigini anlamiyorum. esiyle birlikte grup mu istiyor acaba? sahsen ben anlamiyorum.
sadece nicklerimize bakip seviyemiz rahatlikla soylenebilir. insanlar doktor kuyumcu bilmem ne sikim olduklariyla bir seyler kazanabileceklerini sanmaya devam ettikleri surece bu ülkede cocuklarinin escinsel olmasini ölümcül bir seymis gibi gormeye devam edecek sayisiz aile varligiyla hayatlarimizi bok etmeye devam edecektir. bunu sunun icin soyluyorum cunku sirf kuyumcu yaziyor diye o insanlarla tanismak isteyen kan emiciler var ki o adam oaraya kuyumcu yaziyor ve biz bu insanlarla ayni bayragin altindayiz. umuyorum birgün ailelere escinsellerin böcü olmadigini kavratacak önemli sahsiyetler cikacaktir. aksi halde sonumuz barbaros sansaldan öteye gecemeyecektir. sahsi görüsüm bu yonde. al o burma altinlari, hepsinden kendine 22 cmlik dildo yap!
bağcıların yarısının ilk p oluşunu aklıma getiren rumuzlar. bgclar_ılk_p bclr_ilkp_boş .....

bağcılar dendimi aklıma ilk_p geliyor .
bak bir de iki farkli nick ile ayni anda online olup milleti gerizekali sanan grizekalilar var. biriyle orta aciyo. digeriyle gol yapiyo. ha canim. ve böyle hastalikli ruh hallerine sahip insanlara güveniyoruz, onlara asik oluyoruz sonrasinda hüsran sonrasinda biz niye böyleyiz. ya senin sucun yok. suc o picin evladinda.
halbuki hilesini fark etmek pek de zor degil. bu teknik detayi paylasamiyorum özür. neyse. sorun bu mahlukatin niye böyle bir yola girdigi? bunun da ötesinde neden ayni ip üzerinden birden farkli kullaniciya izin veriyor bu sistemler? 2000 degil de 2001 kisinin olmasi site sahiplerine cok sey kazandiriyor heralde. onlarin da biz dusunmedikleri asikar. para kazanmaktan öteye bir dertleri oldugunu sanmiyorum. sonuc olarak benzer nick isimleriyle ortalarda dolasan bu sahsiyetlere de dikkat edin. kuyumcu kadar naif degiller ama cingirakli yilandan beterler...
yer geldi yazayim dedim.
kole_hmn_sikbeni_ys50

oldukça olgun sayılabilecek yaştaki bir beyefendinin ne istediğini bilmek üzerine hayli manidar nicki. evet amaç belli bana öyle gel diyor, kölelik rejimi yıllar önce kaldırılmış olsa da slave-master zinciri şeklinde seks kanallarında kölelik sisteminin yaşatılıyor olması da gözleri yaşartıyor.*