gay accountlarda kendini latin olarak tanıtan yurdum insanı

planetromeo ve growlr gibi mecralarda kökeni hakkında "latinim aga ben" tanımı yapan, bağcılar doğumlu; aslen meke sarnıcı yöresinden olma, gayrisafilatin niyazi beyin durumu.

latin erkek kotasından yararlanınca acaba altın mı sıçmaya başlıyorlar deyip bu mevzuyu kapamak lazım aslında; kalplerde yumuşamaya ve gözlerde gülümsemeye yol açan bu "latinden olma ispanya'da doğma" durumu; yurdum insanın görünenle gerçek arasında oynadığı bir kandırmalı evcilik oyunu gibi heğ. "canım ben de beyaz zenciyim su çok güzel selsene."*
bu tipler genelde turklerin italyan ve ispanyollara cok benzedigini felan da sanmaktadirlar. 'abi italyanlarla birebir ayniyiz boyle sert adamlar biz de akdenizliyiz yeaa' laflari havada ucusur. oysa adama sorsan hayatinda bir kere bile ne italyaya ne de ispanyanin herhangi bir koyune gitmis.

kara kuru teni ve sahip oldugu kultur ile ortadogulu olmayi kucumseyip 'en azindan latin felan goruneyim bari' kompleksi ile takilir kisacasi.
(bkz: aynen kezo aynen)

latin alfabesi kullanıyor olmanız sizi latino yapmıyor.
türklerin zilyon sene önce asyadan göçtüğü hikayesine dayanarak asian yazan,
orta doğunun incisi olmaklığı vurgulamaya çalışıp middle eastern yazan,
kafkaslarla bağını koparmadığı düşüncesi ile azerbaycandaki kardeşlerimize selam çakmak için caucasian yazan kadar sıradan yurdum aplikasyon kullanan ibinesidir..

kafalar karışık beyler acilen bi yere kendimizi yamamalıyız!
genelde esmer ve zayıf erkeklerin kendisini tanıtma biçimi. ne kadar cahil olduklarının hepimiz farkındayız ancak latinim diyerek "havalı" görünme çabalarını çok acınası buluyorum.
bu köken belirtme hadisesini oldum olası anlayamayacağım. tamam esmer beyler revaçta, beğeniyoruz ama şak diye ''ben kürdüm ve ermeniyim'' diyen bir beyle tanışmıştım; böyle önce çıkma mı yoksa sırf belirtme ihtiyacı mı anlayamamıştım, yani insan insandır. latin olsan ne olacak ricky martin misin abicim shake your bon bon mu yapacaksın yani?

karşımdaki totalde seksi olduğu sürece benim için sorun teşkil etmiyor böyle şeyler.