gay metrobüs yolcuları

bir facebook sayfasıdır ve 4614 kişi beğenmiştir.

(bkz: pes)
iki farklı tipte karşımıza çıkarlar:fashion formal ve fashion victim.
fashion formal olan arakdaşlar, genel de bir kurum veya kamu kuruluşunda görev ama geyliğin getirdiği zorunlu doneleri barındıran tiplerdir.
misal: janjanlı ipad kılıfı, kablosuz kulaklık, acımız büyük gözlüğü, dap dar kumaş pantolon, alınmış kaş, 3 numara saç, yer yer ceket üst cebi için mendil, örme kravat, satan pantolon.

fashion victim olan arkadaşlar ise genel de öğrenci veya daha serbest ve rahat çalışma koşullarına sahip arkadaşlar ki kimisi gerçekten evlat olsa sevilmez
misal: renkli pantolon *, dap dar tayt jean, dekolteli atlet, deli dekolteli tişört, eşşek kadar hatta belki mikrofonlu, taçlı kulaklık., baskılı sırt çantası veya çakma lv valiz, rihanna topuzu saç kesimi, eşşek kadar boya 45 kilo olma trendi.
tavır, şekil ve son dönemde partneri ile metrobüs içinde sevişenine göre hemen kestirilebilen yolcu cemaati.

hafta sonları ve gece 00:00 sularında metrobüs içinde artan gay popülasyonu nedeniyle, burdan adam kaldırmak için uygun şartların oluştuğunu da ekleyeyim.

(bkz: metrobüsten adam kaldırmak)
hollanda'da % 20 eşcinsel indiriminden yararlanılabilir....şaka şaka o da diğer insanlar gibi genelde şahsi aracı olmayan amele ruhlu vatandaştır
eski sayfa kapatıldı sanırım ki yenisi açılmış. 663 beğenisi mevcut.

https://www.facebook.com/pages/gay-metrob%c3%bcs-yolcular%c4%b1/425652674209924

bir de grubu var; https://www.facebook.com/groups/1388387378058758/