gay ortam sevmem insanı

gerek sosyal toplanma alanı ve eşcinsel arkadaş cemiyeti anlamında; gerekse gay bar ve gay dostu mekanlardan hoşlanmayan insan.

gay ortam düşkünü olmak kadar gay ortam sevmemek de gayet doğal aslında. olabilirliği normal seviyede ve makul kanımca. ancak karşısındakini tanımaya çalışırken "gay bara gider misin" şeklinde soru tevcih edip, "evet giderim" yanıtını alınca; karşısındakine potansiyel bir bar orospusu muamelesi yapan algıda bir sorun var kanımca. ki bara adam kaldırmak için giden kadar, barda bir şeyler içip usulca evine dönenler de var. "evet sev ama yargılama" demek lazım, tabi anlar anlamaz onun bileceği iş. karışık.
ay bu benim.afedersiniz bu ortamlardakiler bildiğiniz gibi azıcık kadınsılar yane.mazallah tanıdık biri bunu benle görürse ibne falan sanar şahsen ben gizliyim de.ha bide böyle barlara falan gidiyorlar orda herkes birbirine sürtüyolar benim götüm çok kıymetli öyle herkeşler sürtemez ben istemediğim sürece ben gizliyim.ben genelde hetero arkadaşalr yanın da takılrım karı-kız muhabbeti yapar iddaa kuponları doldururum bildiğiniz üzre gizliyim.bir kaç tane de hetero görünmek adınakarşı cinsle ilişki denemek gibi başarısız girişimlerim oldu ama sağlık olsun malum gizliyim ben.gay arkadaş edinip onlarla beraber eğlenmek,gezmek,dertleşmek,seks harici paylaşımlar da bulunmak,tiyatro sinema festival gibi etkinliklere katılmak,rol yapmadan heteromsu görüneceğim diye bin takla atmadan yaşamak bana göre değil.daha önce söyledim mi bilmiyorum ben ama gizliyim.