gay ortama sevgilimi sokmam diyen insan

sevgilisine güvenmeyen bir gay olabilir.

kız arkadaşının gaylerle tanışmasını istemeyen bir heteroseksüel erkekte olabilir.

homofobik bir kız sevgili tarafından erkek arkadaşına söylenmiş de olabilir.


olayın temeli gay ortamın sevilmemesidir.homofobik olmamama rağmen şahsen beni de rahatsız eder bu ortamlar.çünkü amaçları bellidir , bulundukları yerler bellidir.benim için benzer özellikler taşıyan heteroseksüel ortamlar da rahatsız edicidir.olay seviyeyle ilgili.

yoksa forum buluşması gibi bir şeyden bahsediyorsak bana ne kimin cinsel yöneliminden?
"sana güveniyorum ama çevrene güvenmiyorum" yahut "her şeye güveniyorum da kendime güvenemiyorum"un tetiklediği olası çekince haline dayalı olabileceği gibi; ağır vakalarda homobofik homoseksüel eğilimlere kadar varabilen ayrıştırma hali.

tamamlayıcı versiyonu: gay ortamdan sevgili yapmam diyen eşcinsel
gay ortamina ve sevgilinize gore degisecek bir durumdur.
ben burnumu dahi sokmuyorum.
sırf o hastalıklı egosunu birileri tarafından beğenildiğinde dibine kadar tatmin edebilen birçok sırnaşık tip var lgbti ortamlarında; heteroseksüellerdeki şu kankacılık müessesesinin yazılı olmayan kurallarına benzer bir kurallar bütününe bizlerin de ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

dostun sandığın adam, senden başkasına yan gözle bile bakmayan sevdiceğini yarın yokmuş gibi emiklerken bunları bir daha düşünürüz tatlı çocuk.
sok veya sokma her türlü aldatılacaksın. o yüzden hiç kasma. rahat ol. hiç aldatılmadığını sanıyorsan bir tekrar araştır bence. ehehe
güzel bir örneğini göremediğimizden olsa gerek, kendimin bile girmek istemediği ortam. geyliği salt bacak arası sanıp normal oturulup iki satır muhabbet edilmez, illa seks olacak ucunda zihniyetindeki geylerin çokluğu yüzünden benim de içine girmek istemediğim ortam * * * *
ben bile girmedim daha o kim oluyormuş