gazete okumaya yeni akitle başlayacaklar için tavsiyeler

- eğer aynı zamanda eşcinselliğe * de yeni başlayacaksanız yaşamınıza homofobik homoseksüel olarak devam etmemek adına tüm yazarlarının toplumsal hassasiyetler karşısında eşcinselliğini saklamak zorunda olduğunu kabul edin ve açılmalarına kadar onları dışlamayın.

- konu sıkıntısı çeken diğer gazetelerin aksine reklamın iyisi kötüsü olmaz şiarıyla- başka konu kalmamış gibi, hatta bizden de fazla- sadece eşcinsellik konusunu işlemelerine dinin hoşgörüsünden nasip alamayan travmatik bir çocukluk geçirmeleri vesilesiyle sevgi ve saygıyla yaklaşın.

- evde tuvalet kağıdı kalmadığında kullanılacak boş gazete olarak bundan faydalanın. ama kıçınızı silerken sizden tahrik olmalarını yine anlayışla karşılayın. yönelimleri elbette kadınlara ama açıkta bir şey gördüler mi dayanamıyorlar.

- ülke gündemini neden bu kadar meşgul ediyorum, acaba herkes mi öğrendi artık eşcinsel olduğumu diye panik yapıp hemen heteroseksüel olmaya kalkmayın. gazete aboneliğiniz kesildiğinde hayatın gayet heteroseksüel aktığını hemen fark edeceksiniz.

- bu erkekler neden özellikle kafayı eşcinsel erkeklere takmış, bizi daha kolay anlamaları gerekmez mi diye dışlayıcı bir tavır içine girmeyin. belki denemişlerdir ama herkes acıyla zevki aynı potada eritemeyebilir, bu hassasiyetle hareket edin.

- politik doğruculuk diye bir şey var, bu nedenle gazete okumaya tamamen küsmeyin. belki onlar da gazetede homofobik, sokakta heteroseksüel, yatakta kadındır. o nedenle kadınlık gururlarına karşı taarruzda bulunmadan önce bir kez daha düşünün.

- akit yenilendi mi diye heyecan yapmayın. dışını ne kadar süslesen de, içindeki arap kafası değişmiyor, bunun ayırdına vararak hevessizce vazifenizi yapar gibi okuyun.

(bkz: politically correct)
(bkz: arada kalmışlık)
(bkz: maskeli ahlakçılık)