genelevlerde erkeklerin çalışması

yurtdışında şurda burda bol miktarda bulunan, yurdumda gizlice özel kulüpler şeklinde devşirilmiş model.

genelev'de çalışanlar sgk kapsamında sigortalı işçi olduklarından, devlet bu alana el atarak; gay münasebeti kamunun yasaklı zihninden silip yasallaştırmalı kanısındayım. kadın çalışıyorsa erkek de çalışsın hani nerde eşitlik amk. hayal mi evet, olamaz mı olabilir.
ereksiyon durumu göze alındığında olamaz olmamalı dedirten durum, büyük ihtimalle daha uzun erekte olmak isteyen kahramanımız ilaç kullanacak nalları dikecek, sonra da içlerinden biri erkek fahişelerin dramı diye ayşe arman'a röportaj verecek ne ayşe arman'ı yoralım bence ne de erkekleri, içeriye daha fazla adam sokacağımıza içerdekileri çıkarmaya bakalım
pek tutacağına ihtimal vermem. kim niye bu kadar rahat ve bu kadar bedava bulunan bir şeyi üstüne ücret verip sevimsiz bir ortamda yapmak istesin ki. bazı adamlar var hakikaten paraya kıyıp yatabileceğim * ama bu adamlar da zaten devlete haraç vermek zorunda kalmayıp işine gücüne bakıyor.

kadınlara hizmet veren eteroseksüel erkeklerden bahsediyorsak bu daha imkansız. memleketteki bu kadar abazan bolluğu göz önünde alınırsa en çirkin kadın bile canı sikiş istiyorsa en taş adamları rahatlıkla bulabilir. hani bir adam sikini günde kaç kez kaldırabilir gerçeğinden geçtim, böyle bir pazarın oluşabilmesi için arz talep yok ortada.