gezi parkını destekleyenlerin yarısından fazlasının eşcinsel olması

evet sizin için eylemlerin tam ortasına koskocaman bir araştırma için john lennon gözlüklerimi taktım inanır mısınız üstüne de gaz maskesi taktım. oraya gidene kadar enselenmemek hiç çaktırmadan usul usul tüm eylem malzemelerimi yol üzerinden temin ettim zira bir ara beşiktaş iskeleden inen herkesi alıyorlardı "alın bunları alın alın"

çok kompleks bir şey beklemeyin amk gittim bir de baktım o da nesi allahım tekyönün hepsi orda bara gitsen bomboş "ne yapıyorsunuz salaklar gidip barda sevişsenize diyecektim" demedim bilerek "az gaz yesinler" dedim kendi kendime, zira yalnız gittim başıma birşey gelsin diye ama gelmedi. o anda birisini beğenirsen hep beğenirsin. çünkü o gazları yedikten sonra; gözlerden akan yaşlar,burundan akan sümükler... olmasına rağmen bir insan yakışıklıysa yakışıklıdır. yani sınav zamanı birisine aşık olabilirsen ancak bu kadar olabilirdi.

çadırların olduğu bölümlere gittim telefonumu çıkardım arkadaşlarıma caps yolladım "tanıyor musun" diye birisi çıktı "evet" dedi başka birini yolladım öteki "evet" dedi istisnasız kaç tane yolladıysam hepsi gaydi yani bu gezi eylemi aslında hükümet vs gayler arasında oldu.
müthiş bir farkındalık örgütlenmesi oldu,araya da heterolar sıkışmış gariplerim direninayol.
eşcinsellerin belki de kendilerini gettolaşmadan korunmaları gerektiğini de gösteren durumdur.
diğer yarısından fazlasının da çarşı olması.*

(bkz: evrensel küme)
gerçeklik payı varsa, bizim için bir gurur kaynağıdır...
sanmıyorum yarısından fazlasının lgbti bireylerin olduğunu, ak lgbti bireyleri de düşünürsek sayısal olarak, pek mümkün olmayan bir durum.