gizli orospu çocuğu

herkese, her fırsatta "orospu çocuğu" yaftası yapıştırmayı huy edinmiş kişilerdir. apolitik ve aynı zamanda faşist oldukları için, içeriği dolu olan bir argüman geliştirmek yerine küfür etmeyi tercih ederler.
beyinleri koca popolarından daha küçük olduğundan, fikir üretebilme kapasiteleri yoktur.bir de olayın psikolojik boyutu var. çocukluklarının soğuk gecelerinde yaşadıkları travmalar, bu saldırgan tavrın nedeni olabilir.
cinsiyetçi ve kadınfobik başlıktır ve nefret söylemi üretir... ayı sözlüğün lgbt bireylerin varlıkları gösterebildikleri - rahatça kendilerini ifade edebilecekleri bir mecra olmak yerine her türlü ayrımcılık noktasında gayet pervasız olabildiğini göstergelerinden bir başkasıdır. bunu yapanların bedenlerini hem cinslerinin kullanımına sunmak için yemedikleri halt kalmayan insanlar olması * ayrıca düşündürücüdür. seks işçiliği tarihin ilk zamanlarından beri var olduğunu ve ataerkil sistemin özellikle kadınları ittiği bir meslek olduğunu akıldan çıkarmamak gerekir. ayrıca seks işçilerinin bu işi "zevk" olsun diye değil en temel insani ihtiyaçlarını karşılamak için yaptıkları için onlara saygı duyulması gerekir. yoksa hakaret olsun diye kullanılması en çok " götverenlere" yakışmaz.
türünün en tehlikelisidir. gizli olmayanını bilirsin en azından ona göre ne geleceği ne getireceği bellidir. gizli olana yakalandıysan genelde kaçışın yoktur. en olmaması gerek yerde tüm gizemini yitirmiş bir orospu çocuğuna dönüşür.
gizli anların yolcusu kitabını anımsattı. o ne kitaptır öyle her bok hakkında yazıp hiçbiboktan anlamazcılık.
bir insanın yaptığı kötü bir davranışın aslında aile terbiyesinin yetersizliğinden kaynaklandığını vurgulamanın en basit yolu. senin değil seni yetiştirenlerin suçu demek aslında bakınız (sen nediyorsun lan değişik)