götüne paspas sapı sokup ölen adam

maalesef hayatını kaybeden amcadır.kendisi 58 yaşında olup,kabız olduğu gerekçesiyle paspas sapını sabunlayıp bağırsaklarını açma için bu yönteme başvurmuş daha sonra kayıp(!)üstüne düşünce rektum ve bağırsakları parçalamıştır.iç kanama nedeni ile de ex olmuştur.
hiç inandırıcı gelmeyen bu hikaye de olduğu gibi eğer kabız iseniz lütfen bu yollara başvurmayın.doktora gidip ilaç alın.ayrıca allah kimseyi yoklukla sınamasın

ilgili haber:
33662
yeni doğan bebeklerde kabızlık sorunu için kulak temizleme çubuğunun pamuğuna zeytinyağı sürülmek suretiyle makat bölgesi kurcalanır ve işe yarar. ancak bey amca bunun ileri boyutunu sert bir şekilde uygulamış herhalde. yani ne demek lazım bilemedim. acı sever biriymiş.
sonra aysun kayacı tu-kaka
anlamadığım kısım bu hikayelerde tüm sap sokan ya da şişeye oturan amcaların ayağı kayıyor. benzer şişeye oturma, kürek sapına saplanma vakalarında da ayağı kayıp düşen ve götüne şişe ve muhtelif saplar giren tipler vardı. kaygan zeminde denememek lazım demek ki, yanlış yaptıkları nokta bu. denemek isteyenler kesinlikle bu tür kaygan yerlerden uzak durmalı kanımca.